O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Evlilik hazırlığında olan ancak karşısına çıkacak masraflardan endişe edenler için İş Bankası’ndan büyük destek geldi. Türkiye İş Bankası 2022 yaz sezonunda evlenmeyi düşünenlerin tüm masrafları için uygun geri ödeme koşullarında evlilik kampanyası sunuyor. Evlilik hazırlığında olanların gelinlik, smokin, balayı, düğün yeri gibi tüm yüklü masraflarında özel indirimler ve taksit fırsatları İş Bankası’nda! İşte İş Bankası’nın evlilik hazırlığı yapanların maddi yükünü hafifletecek yeni evlilik kampanyası ve koşulları!

İş Bankası’ndan Evleneceklere Özel İndirim ve Taksit Fırsatları

Türkiye İş Bankası, 2022 yaz döneminde evlenmeyi düşünenler için ciddi maddi destek sağlayacak yeni evlilik kampanyasını duyurdu. İş Bankası evlilik kampanyası ile evlilik hazırlıkları çerçevesinde pek çok sektörde yapılacak harcamalarda hem yüzlerce TL’lik indirimler hem de uzun taksit seçenekleri sunuyor. Böylelikle evlilik hazırlığı için yapılacak masraflarda tasarruf sağlarken, tüm masraf ödemelerinde taksitlendirme desteği ile daha uygun koşullarda ödeme imkanından yararlanma fırsatı sunuyor.

İş Bankası’nın İndirim ve Taksit Getiren Evlilik Kampanyası

Türkiye İş Bankası’nın evlilik hazırlığında olanlar için sunduğu yeni evlilik kampanyası kapsamında yeni anlaşmalar gerçekleştirdi. Kampanya 22.06.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir.

İş Bankası tarafından anlaşmalı olan platform ve firmalarda yapılacak evlilik harcamalarının tamamında yüzlerce TL’yi bulan indirim veya uzun taksitlendirme imkanından yararlanılabiliyor. İşte Türkiye İş Bankası’nın evlilik kampanyasıyla evlilik sürecindeki tüm masraflar için yararlanılabilecek indirim ve taksit fırsatları;

  • Altınyıldız Classics’te smokin alımlarına 300 TL indirim
  • Atasay altın ürünlerinde %10, pırlanta ürünlerinde %20 oranında indirim
  • Europcar’da yapılacak araç kiralamalarında %35’e varan indirim
  • Mobilya ve beyaz eşya ödemelerinde bütçeye uygun taksit
  • Seyahat ve konaklama harcamalarında %0 faizle taksit
  • Pazarama beyaz eşya çeyiz seti alımlarındaki 10.000 TL ve üzeri harcamalara 1.000 TL indirim
  • Tatilbudur platformunda yapılacak 7.000 TL ve üzeri rezervasyon harcamalarında tam 400 TL indirim
  • Vestel ankastre seti satın alımlarında %15 indirim
  • Vivense alışverişlerinde ek 5 taksit ile %8 oranında indirim

Fırsatlarından yararlanılabiliyor. Evlilik hazırlığındaki tüm kalemlerde önemli tasarruf ve taksit imkanı sağlayan İş Bankası’nın evlilik kampanyasından yararlanabilmek için İş Bankası’nın Maximum kredi kartına sahip olmanız gerekiyor.