Evlenmeyi düşünenler için büyük destek İş Bankası’ndan geldi. Türkiye İş Bankası açıkladığı Maximum Evlilik kampanyası ile evlilik hazırlığındaki çiftlerin masraflarına destek oluyor. Düğün, balayı ve ev kurma için evlilik öncesinde yapılacak tüm masraflarda Maximum’u kullananlar, tasarruf ediyor. İşte İş Bankası’nın evlilik hazırlığında olan çiftlere sunduğu binlerce TL’lik indirim ve %0 faizli taksit imkanı sağlayan Maximum evlilik kampanyasının tüm detayları!

İş Bankası’ndan Evleneceklere Destek

Türkiye İş Bankası, 2022 yılında evlenmeyi düşünen ancak hayat pahalılığı nedeniyle endişe edenlere destek oluyor. İş Bankası, evlilik hazırlığında olan çiftçilerin karşılaşacakları tüm masraf kalemleri için binlerce TL’ye varan indirim ve %0 faizle taksit imkanı sunuyor.

İş Bankası tarafından duyurulan evlenecek çiftlere özel evlilik kampanyası 22.06.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında evlilik hazırlığı için yapılacak harcamalarında İş Bankası’nın Maximum kredi kartını kullananlar, tasarruf sağlıyor. Çünkü İş Bankası, 30 Eylül’e kadar yapılacak belirli sektörlerdeki evlilik harcamalarında binlerce TL’lik indirimler ve faizsiz taksit imkanı sağlıyor.

İş Bankası’nın evlilik kampanyasından 30 Eylül’e kadar Maximum kredi kartı ile yapılacak işlemlerde yararlanılabiliyor. Ayrıca işlemlerin Maximum kredi kartı ile beyaz eşya, smokin, mobilya, araç kiralama, balayı ve kuyum sektörlerinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu sektörlerde faaliyet gösteren İş Bankası ile anlaşma sağlamış olan markalardan yapılan işlemler kampanya kapsamında yer almaktadır.

İş Bankası Evlilik Kampanyasının Geçerli Olduğu Markalar

Evlilik hazırlığında olan çiftler için İş Bankası tarafından sunulan evlilik kampanyasından anlaşmalı firmalarda yapılacak Maximum kredi kartı işlemleri geçerlidir. İşte İş Bankası’nın evlilik kampanyasının geçerli olduğu markalar ve sağlanan avantajlar!

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!
  • Altınyıldız Classics smokin harcamalarında 300 TL indirim
  • Atasay altın ürünlerinde %10, pırlanta ürünlerinde %20 indirim
  • Europcar araç kiralamada %35 indirim
  • Mobilya ve beyaz eşya alışverişlerinde %0 faizle taksitlendirme
  • Seyahat ve konaklama harcamalarında %0 faizle taksitlendirme
  • Pazarama beyaz eşya çeyiz seti çeşitlerinde 10.000 TL ve üzeri alışverişlere 1.000 TL indirim
  • Tatilbudur platformundaki 7.000 TL ve üzeri rezervasyon işlemlerine 400 TL indirim
  • Vestel ankaster seti alımlarında %15 indirim
  • Vivense alışverişlerinde %8 indirim ve 5 taksit