PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Evlilik hazırlığında olanların evlilik masraflarından korkmasına gerek kalmıyor. Her ne kadar 2022 yılında tüm sektörlerdeki gibi evlilik sektörlerinde de dev fiyat artışları yaşansa da Türkiye Finans, vatandaşın yükünü hafifletiyor. Evlenmeyi düşünen ancak nişan, düğün, yeni ev kurulumu ve balayı gibi masraflardan çekinenler için Türkiye Finans’tan büyük destek. 2022 yaz sezonunda evlenmeyi düşünen ancak masraflardan korkanlar için Türkiye Finans’tan faizsiz ve gelire endeksli uygun geri ödeme koşullu evlilik finansmanı desteği geldi. İşte Türkiye Finans evlilik finansmanı kampanyasının koşulları ve başvuru yöntemleri!

Türkiye Finans Evlilik Finansmanı Kampanyası

Türkiye Finans’ın sunduğu yeni evlilik finansmanı, masraflardan dolayı evlenmekten çekinenlere yardımcı oluyor. Evlilik hazırlığındaki çiftler Türkiye Finans’a başvuruda bulunarak nişan, düğün, ev kurulumu ve balayı gibi konularda yapacakları tüm masrafları için uygun geri ödeme koşullarında finansman desteği alabiliyor.

Katılım bankacılığı kuruluşu Türkiye Finans’ta faiz uygulaması olmadığından evlilik hazırlığındaki çiftler, gönül rahatlığıyla masrafları için finansman desteğinden yararlanabiliyor. Türkiye Finans evlilik finansmanı kampanyası kapsamında düğün, balayı ve diğer masraflar için faizsiz kredi desteği sunuyor.

Türkiye Finans Evlilik Finansmanı Başvurusu

Türkiye Finans evlilik finansmanı yeni yuva kuranların en büyük desteği oluyor. Türkiye Finans tarafından sunulan avantajlı evlilik finansmanı desteği ile yeni evlenecek çiftlerin hem evlilik öncesi hem de evlilik sonrası karşılaşacakları tüm masraflarının maddi yükünü hafifletiyor.

Evlilik finansmanı başvuru işlemleri için vatandaşların doğrudan Türkiye Finans şubelerine şahsen gitmeleri gerekmektedir. Başvuru için nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport ile birlikte gelir belgesi, finansmana konu ürünün proforma faturası belgelerinin hazır bulundurulması gerekmektedir.

Türkiye Finans evlilik finansmanı ürününde 36 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. Ayrıca %0 faizli evlilik finansmanında gelir durumuna göre düzenlenen %2.29’dan başlayan kar payı oranlarından yararlanılabiliyor. Evlilik finansmanında 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçilebiliyor. 50.001 TL ile 100.000 TL arasında ise 24 ay vade seçilebiliyor. 100.001 TL ve üzerinde ise 12 ay vade seçilebiliyor. Uygun taksit tutarlarıyla yeni evlenen çiftlerin, evliliklerinin ilk döneminde ciddi bir mali yükle en rahat şekilde mücadele edebilmesi sağlanıyor.