Evlenmek isteyip harcamalar yüzünden kara kara düşünenlere müjde! Türkiye Finans'ın bu kampanyasıyla hayaller gerçek oluyor.

Evlenmek birbirini seven her genç için büyük bir hayaldir. Bu kutsal yolda herkes, sevdikleriyle bu durumu kutlamak ve hayallerindeki düğünü gerçekleştirmek ister. Günümüzde her şey bu kadar masraflıyken evlilikte de durumun böyle olduğunu söylesek, yalan söylemiş olmayız. Evinden çeyizine, kınasından düğününe masraf edilecek o kadar çok şey var ki bu durumun evlenmek isteyen gençlerin önünde büyük bir engel yarattığı konusunda hepimiz hemfikiriz. İşte Türkiye Finans, bütün bu zorluklara bir son getiriyor. Hayalindeki düğünü gerçekleştirmek isteyen gençlerin sesini duyan Türkiye Finans, Evlilik Finansmanı kampanyası ile yüzleri güldürüyor. İşte ayrıntılar!

Faizsiz Kredi Geldi Yüzler Güldü!

finans

Türkiye Finans, uzun yıllardır ülkemize hizmet veren ve verdiği bu hizmetlerin karşılığında neredeyse bütün vatandaşların güvenini kazanmış bir banka. Bu zamana kadar sunduğu birbirinden farklı kredi fırsatları ile yüzleri güldüren Türkiye Finans; garimenkul kredisi ile vatandaşları ev sahibi yaparken, ihtiyaç kredisi ile zor durumda olan müşterilerine yardım ediyor.

 Şimdi ise evlilik yolundaki gençlere yardım etme amacıyla çalışan Türkiye Finans, Evlilik Finansmanı kampanyası ile faizsiz kredi veriyor. Bu kredi imkanı ile şimdiden yoğun bir ilgi gören Türkiye Finans, Evlilik Finansmanı kampanyası dahilinde birbirinden avantajlı seçenekler sunuyor.

Evlilik Finansmanı kampanyasında faiz oranlarını ortadan kaldıran Türkiye Finans, müşterilerinden sadece %1,59'luk oranda bir kar payı talep ediyor. Bu büyük fırsatın yanı sıra 12 aydan 36 aya kadar vade imkanı sunan Türkiye Finans, evlenmek isteyen herkesi bu kampanya ile evlendiriyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Evlilik Finansmanı'na Başvurmak Oldukça Kolay!

evlilik

Siz de Türkiye Finans'ın sunduğu Evlilik Finansmanı kredisinden yararlanmak isterseniz aşağıdaki belgeleri yanınıza alarak size en yakın Türkiye Finans şubesine gidebilir ve kredi alım sürecini başlatabilirsiniz.

Gerekli olan belgeler;

  • T.C Kimlik Kartı, Ehliyet, Pasaport
  • Düzenli Gelir Belgesi
  • Vergi Levhası, Onaylı Bilanço
  • Finansmana Konu Ürünün Proforma Faturası

Ayrıntılı bilgi için Türkiye Finans'ın resmi internet sitesini ziyaret edebilir, Türkiye Finans müşteri temsilcinize bağlanabilir ya da size en yakın Türkiye Finans şubesine gidebilirsiniz. İşte Türkiye Finans ile yuva kurmak bu kadar kolay!