Evlilik hazırlığındaki çiftler, düğün masrafları için krediyi avantajlı şekilde kullanabiliyor. Akbank, 2022 yaz döneminde evlenmeyi düşünen çiftçilere, tam 3 ay ertelemeli kredi sunuyor. Düğün harcamalarını 3 ay sonraya erteleten Akbank düğün kredisi kampanyasının detayları belli oldu. İşte Akbank düğün kredisi koşulları!

Akbank’tan Evlilik Hazırlığında Olanlara 3 Ay Ertelemeli Kredi

Akbank, 2022 yaz döneminde dünya evine girmeye hazırlanan çiftlere, tüm masrafları için ihtiyaç duyduğu nakdi tam 3 ay ertelemeli olarak sunuyor. Böylelikle bu yaz evlenecek çiftler, Akbank düğün kredisi kampanyasıyla düğün harcamalarının ödemesini 3 ay sonra yapmaya başlıyor. Akbank’tan düğün kredisi kullananlar, ilk taksit ödemesine 3 ay sonra ödemeye başlıyor.

Akbank 3 ay ertelemeli düğün kredisi kampanyası kapsamında yapılacak harcamalar için detaylarda belli oldu. Akbank ile Türkiye’nin en büyük düğün platformu “düğün.com” arasında gerçekleştirilen işbirliği kapsamında düğün için yapılacak harcamalarda kullanılabilecek 3 ay ertelemeli kredi sunuluyor. Kampanya kapsamında 3 ay ertelemeli Akbank düğün kredisi başvuru işlemleri “Akbank Mobil”, “Akbank İnternet Şubesi” ve “Akbank Telefon Şubesi” kanallarından gerçekleştirilebiliyor.

Akbank Düğün Kredisi Koşulları

Akbank’ın sunduğu düğün kredisi kampanyası kapsamında 3 ay erteleme fırsatından yararlanılabiliyor. Kampanya kapsamında şimdi kullanılacak kredinin ilk taksit ödemesi 92 gün kadar ertelenebiliyor. Kredinin ödemesiz döneme ilişkin olarak ilk taksit ödemesi üzerinde “erteleme faizi” uygulanmaktadır. Bir sonraki kredi taksit tutarı ise normal kredi faizi oranından belirlenecek taksit tutarı kadar olur.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Ayrıca Akbank düğün kredisi için uygulanan kredi tahsis ücreti kredi limitinin 1000’de 5’i kadardır. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasında uygulanacak faiz oranları ise tüketicinin tercih edeceği kredi tutarı, kredi vadesi ve “Kredi Kayıt Bürosu(KKB) kredi not” verilerine göre kişiye özel olarak belirlenmiştir.

Akbank düğün kredisi kampanyası kapsamında 3 ay ödemesiz dönem de dahil olacak şekilde toplam 36 aya varan vade seçimi yapılabiliyor. Bankacılık mevzuatı gereğince kullanılacak düğün kredisinde 36 ay vade 50.000 TL’ye kadar seçilebiliyor. 50.001 TL ile 100.000 TL arasında 24 ay, 100.001 TL ve üzerinde ise en fazla 12 ay vade seçimi yapılabiliyor.