Evlenmeyi düşünse de masraflardan endişe edenler için büyük fırsat Türkiye Finans’tan geldi. Türkiye Finans, 2022 yılında yüksek enflasyon nedeniyle yaşanan hayat pahalılığı karşısında evlilik hazırlığı yapmanın zorluklarında size yardımcı oluyor. Türkiye Finans tarafından sunulan evlilik finansmanı sayesinde düğün, balayı ve diğer tüm evlilik masraflarını çok daha uygun geri ödeme koşullarıyla karşılayabilme ve öteleyebilme imkanı sunuyor. İşte %0 faizli Türkiye Finans’ın evlilik finansmanı kampanyasının merak edilen tüm detayları!

Türkiye Finans Evlilik Finansmanı Kampanyası

Türkiye Finans, 2022 yılında evlenmeyi düşünen ancak masrafları nasıl karşılayacağını bilemeyenler için büyük bir kolaylık sağlıyor. %0 faizli olarak sunduğu evlilik finansmanı ürünü ile tüm çiftlerin bu yıl ekonomik açıdan rahat bir şekilde evlenebilmesine yardımcı oluyor. Türkiye Finans’ın evlilik hazırlığında olan çiftlerin gözünü korkutan düğün, balayı ve diğer tüm evlilik masraflarını uygun koşullarda karşılayabilmelerine yardımcı oluyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Herhangi bir faiz uygulaması bulunmayan Türkiye Finans evlilik finansmanı sayesinde tüm evlilik masrafları için toplu nakit desteği alınabiliyor. Üstelik söz konusu evlilik finansmanı için geri ödemeleri %0 faiz fırsatı ve yanı sıra uzun vade desteği ile çok daha uygun koşullarda ve zorlanmadan geri ödeme imkanı sunuyor.

Türkiye Finans Evlilik Finansmanı Koşulları

Türkiye Finans’ın evlilik finansmanı ile tüm evlilik masrafları için alacağınız toplu nakdin geri ödemesini tam 36 aya varan vade imkanıyla yapabiliyorsunuz. Üstelik kampanya kapsamında hiç faiz ödemiyorsunuz. Bankacılık mevzuatları gereğince vade uygulaması 36 ay vade için 50.000 TL kredi limitiyle sınırlıdır. 50.001 TL’den 100.000 TL’ye kadar olan evlilik finansmanı için 24 ay vade seçebiliyorsunuz. 100.000 TL ve üstü evlilik finansmanı limitlerinde ise 12 ay vade seçebiliyorsunuz.
Faizsiz evlilik finansmanı ürününde sadece %2.69’dan başlayan kar payı oranları ve uzun vade desteği ile evlilik masraflarınızın toplu olarak ciddi bir mali yük oluşturmasından kurtulabiliyorsunuz.

Türkiye Finans Evlilik Finansmanı Başvurusu

Türkiye Finans’ın evlilik finansmanı ürününe başvuru için şubeye gidebilirsiniz. Başvuru sırasında nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport ile birlikte maaş bordrosu veya gelir gösteren belge evraklarını hazır bulundurmanız gerekiyor. Finansmana konu olan ürüne ilişkin proforma faturasının ibra edilmesi gerekiyor.