2022’de küresel ekonomide yaşanan olumsuzluklar, beraberinde hayat pahalılığını getiriyor. Özellikle evlilik gibi çok ciddi bir masrafla karşılaşacak kişiler için yüksek enflasyon, önemli bir problem yaratıyor. Hatta milyonarca çift, evlilikleri için daha ileri tarihleri öngörmek zorunda kalıyor. Türkiye’nin katılım bankası Türkiye Finans ise 2022 yılında evlenmeyi düşünen ancak masraflardan endişe edenlere, büyük destek sunuyor. Türkiye Finans tarafından sağlanan avantajlı evlilik finansmanıyla herkes dünya evine girebiliyor. İşte Türkiye Finans evlilik finansmanı şartları ve başvuru yolları!

Türkiye Finans’tan Evlilik Finansmanı

Günümüzde evlenmeyi düşünen ancak düğün, balayı ve ev dizme gibi yüksek maliyet oluşturacak konulardan endişe duyan çok sayıda kişi bulunuyor. Evliliğin maddi yükü karşısında ezilen çiftlere, dünya evine girmelerinde yardımcı olacak maddi desteği katılım bankası Türkiye Finans’tan geldi. Türkiye Finans, 2022 yılında evlenmeyi düşünenlere yeni bir yuva kurabilmeleri için ihtiyaç duyduğu finansmanı çok uygun geri ödeme koşullarıyla sağlıyor. Türkiye Finans evlilik finansmanı sayesinde balayı, düğün ve diğer tüm evlilik masrafları bir sorun olmaktan çıkıyor.

Üstelik Türkiye Finans’ın evlilik finansmanı ürünü sadece evlilik öncesi karşılaşacak masraflar için değil, evlilik sonrasında karşılaşılacak masraflar içinde önemli bir avantaj sağlıyor. Türkiye Finans tarafından sunulan evlilik finansmanı sayesinde evlilik hazırlığında olanlar masrafları şimdi karşılıyor ve ödemeye sonra başlayabiliyor. Zira evlilik finansmanında %0 faiz fırsatının yanı sıra tam 36 aya varan vade imkanı bulunuyor. Böylelikle düğün, nişan, balayı, ev dizme ve diğer tüm masrafları şimdi karşılayarak, ödemelerini çok düşük kredi taksitleri ile kolayca gerçekleştirebilme şansını yakalıyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

36 Ay Vade İmkanı

Türkiye Finans tarafından evlilik finansmanı ürününde %0 faiz oranı uygulanıyor. Ayrıca gelir seviyesine endeksli düşük kar payı oranları uygulanıyor. Tüm bu avantajlarının yanı sıra 36 aya varan vade imkanı da sunuluyor. Ancak bankacılık mevzuatı gereğince 36 ay vade en fazla 50.000 TL limite kadar sunulabiliyor. 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade, 100.001 TL ve üzerine ise 12 ay vade seçeneği sunuyor. Böylelikle evlenecek çiftler, düşük kredi taksit tutarları ile evlilik masraflarını karşılayabiliyor.