Fenomen dizi "Leyla ile Mecnun", eylül ayında yeni bölümleriyle Exxen'de olacak. Setten sızan fotoğraflar ise dizinin hayranlarını coşturmaya başladı bile!

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, televizyon sektörünün giderek küçüldüğünü ve asıl gelirini yurt dışından elde ettiğini görünce yeni bir rota çizdi. Büyüyen ve sayıları artan dijital yayıncılık platformlarının Türkiye'deki ilk temsilcilerinden biri olmayı ve zamanla yurt dışına da açılmayı planladı. Exxen adını verdiği platform için de 900 milyon TL yatırdı ve özellikle YouTube'dan önemli isimleri transfer etti. Ama Exxen bir türlü bekleneni veremedi. Skandallara yol açan teknik altyapısı ve ücret politikası dışında içeriklerin yetersizliği de çok eleştirildi. Ama Acun Ilıcalı bu konuya hemen bir çare buldu!

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

Tekrar Çekecek

Leyla ile Mecnun

Yurt dışından uyarladığı yarışma formatlarıyla tanınan Acun Ilıcalı, dijitalde de az çok benzer bir formülü denedi. Tutan YouTube formatları bekleneni vermeyince eski ve çok özlenen dizilerle anlaşmaya başladı. Bunlardan ilki yedi yıl önce bitirilen ve tadı damakta kalan "Leyla ile Mecnun" oldu. Komediye yeni bir soluk getiren "Leyla ile Mecnun" inanılmaz bir hayran kitlesine ulaşan ve yarım kalmış bir hikayeydi. Tekrar çekileceği duyunca da ortalık ayağa kalktı!

Eylülde Exxen'de Olacak

Acun Ilıcalı

Tüm kadroyu bir araya getirmeyi başaran Acun Ilıcalı, istediği üyelik sayısına ulaşacak gibi görünüyor. Çünkü pek çok insan sırf bu dizi için Exxen'e üye olacağını söylüyor! Sıradaki projeleri "Avrupa Yakası" ve "Behzat Ç."yi yeniden çekmek olan Acun Ilıcalı, ilk sınavı başarıyla verirse Exxen için mükemmel bir atılım yapmış olacak. Setten sızan fotoğraflara göre de bunu başaracak!

Leyla ile Mecnun-1

Çekimleri kısa süre önce biten "Leyla ile Mecnun", 3 Eylül'de 10 bölümüyle birlikte Exxen'de yerini alacak. Şimdiye kadar setten sadece Acun Ilıcalı'nın ziyaret ettiği günün fotoğrafları sızdı. Ama yayın günü yaklaştıkça yeni fotoğraflar da yayılmaya başladı.

Mecnun'un meşhur depresyon hırkasıyla boşluğa baktığı ve "yeni Leyla" Deniz Işın'ın da olduğu bu fotoğraf sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Muhtemelen de Exxen'in izlenme rekorunu Hasan Can Kaya'nın elinden alacak!