Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Salgının oluşturduğu yıkımın ardından, ertelenen tüm organizasyonlar için önümüzdeki yaz ayları ideal bir dönem oluşturuyor. Ertelenen düğünlerin bu yaz yapılacak olması, ihtiyaç duyulan her alanda da hazırlanmış çeşitli kampanyaların olmasına neden oluyor. Örneğin 30 Eylül tarihine kadar süren bir kampanya da mobilyadan beyaz eşyaya, smokin kiralamadan, araç kiralamaya kadar çeşitli sektörlerde ilave taksit olanakları ve indirimler Maximumum Kart sahipleri için özel bir avantaj oluşturuyor. Okuyucularımız için, yaz aylarında geçerli olan, düğün ve evlilik kampanyalarından bazılarını listeliyoruz.

Mobilyada Evlilik Kampanyaları

  • Modalife, full ve midi olmak üzere hazırladığı düğün paketleriyle, yeni evleneceklere eşsiz avantajlar sunuyor. Düğün paketleri, ihtiyaç olabilecek herşey düşünülerek hazırlanmış. Tüm düğün paketlerinde % 10 ile 19 arasında değişen indirimler ve taksitli alış veriş olanağı bulunuyor.
  • Doğtaş Mobilya, hazırladığı çeşitli Evlilik Fırsat Paketleri aracılığıyla yeni evlenenlere destek oluyor. Markadan alınan tüm fırsat paketleri 1.129 liradan başlayan taksitlerle sunuluyor.
  • İder Mobilya, yine özel paketlerle yeni evlenecekler çiftlere özel avantajlar hazırlamış durumda. Tüm mobilyalarda 18 taksit olanağı sunan İder Mobilya, nakit alışverişlerde hatırı sayılır oranda büyük indirimler yapıyor.

Ev Eşyası Evlilik Kampanyaları

  • Pişirme grubu ve küçük ev aletleri gibi gereksinimler için, Vivenseek 5 taksit seçeneği ve % 8 oranında indirimler sunuyor.
  • Shaffer küçük ev aletleri, mutfak aksesuarları, sofra grubu ve ev tekstili gibi ürünlerin tamamında sepette % 20 indirim avantajını yeni evlenecek çiftlere sunuyor. 1.000 TL ve üzeri tüm alışverişlerde peşin fiyatına 12 taksit olanağı da diğer bir avantaj.

Diğer Evlilik Kampanyaları

  • Araç kiralama ihtiyaçları için, evlenecek çiftlere Europcar’ dan % 35’ e varan indirim sağlanıyor. Üstelik peşin fiyatına 4 taksitli ödeme seçeneğinizde bulunuyor.
  • Tatilbudur.com evlenecek çiftler için 7.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda anında 400 TL indirim avantajı sunuyor. Rezervasyonların peşin ya da taksitli olması önemli olmuyor.

Beyaz Eşya Evlilik Kampanyaları

  • Vestel İş Bankası ile yaptığı anlaşma ile, Maximum kart kullanılarak yapılan evlilik paketi alışverişlerinde, % 15 ilave indirim avantajı sunuyor.
  • Arçelik Çeyiz Paketi adıyla sunduğu çeşitli beyaz eşya gruplarında, % 8 ile 11 arasında değişen indirim avantajı sunuyor.
  • Beko yeni evlenen çiftler için hazırladığı çeyiz paketlerinde, müşteriye özel indirimler ve taksit olanakları sunuyor. Bunun için Çağrı merkezinin aranması gerekiyor. Dilediğiniz ürünü paketten çıkarttırabiliyor ve istediğiniz başka bir ürünü pakete dahil edebiliyorsunuz.