HaberEkspresi.NET

Eylül Öztürk ile Hey Anne 6. bölüm konuğu Derya Baykal

Eylül Öztürk ile Hey Anne 6. bölüm konuğu Derya Baykal oluyor. Çocukları ve torunları ile olan ilişkisinden nasıl bir kayınvalide olduğuna kadar tüm bilinmeyenlerini Eylül Öztürk’e anlatıyor.

Eylül Öztürk ile Hey Anne 6. bölüm konuğu Derya Baykal
101 okunma
15 Haziran 2019 - 0:54

Eylül Öztürk ile Hey Anne 6. Bölümü

“Eylül Öztürk ile Hey Anne” yeni bölümü ile ekrana geliyor…

Kanal D’nin eğlence ve bilginin bir arada olduğu programı “Eylül Öztürk ile Hey Anne” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Yapımcılığını PH Yapım Hülya Sepken’in üstlendiği, sunuculuğunu Eylül Öztürk’ün yaptığı programda sağlıktan spora, bebek bakımından baba olma psikolojisine, tüp bebek yöntemlerinden, bebek bezi bağlama tekniklerine kadar her konu eğlenceli bir şekilde ele alınacak.

Eylül Öztürk’ün eğlenceli sunumu ile ekrana gelecek olan programın bu bölümüne Derya Baykal konuk oluyor. Ünlü sanatçı çocukları ve torunları ile olan ilişkisinden nasıl bir kayınvalide olduğuna kadar tüm bilinmeyenlerini Eylül Öztürk’e anlatıyor. Geri dönüşüm konusuna da çok önem veren Derya Baykal ayrıca mama kutusundan dönence yapmayı da gösteriyor. Programın bir diğer konuğu ise fizyoterapist Umut Aybarç…

Aybarç, çocukların sağlıklı gelişimindeki etkenleri anne ve babaların üzerilerine düşen görevleri yine programda anlatıyor.

Tüm anne ve babaların sorularına cevap bulacağı program “Eylül Öztürk ile Hey Anne!” 15 Haziran Cumartesi saat 08.45’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi :15 Haziran Cumartesi/ 2019

Yayın saati :08.45

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.