ING Bank, tüm bankacılık ürünlerinde ezber bozan bir yaklaşıma sahip. Sürekli büyüyen ve sürekli yeni müşteri kazanmaya devam eden banka, aynı zamanda hem yeni müşteri kazanmak için özel kapmayalar hazırlıyor, hem de kendi müşterilerine özellikli ürünler sunuyor. Özellikle krediler konusunda çok özel avantajlar sunan banka, yakın zamanda “Hoş geldin Kampanyası“ aracılığıyla % 0 faizli kredi sunmuştu. Birçok yeni müşteri tarafından kullanılan bu olanak, % 0 faizli kredi finansman ürününün de olabileceğini gösterdi. Yüksek ilgi gören bu kampanyayla birlikte süren diğer bir kampanyadaysa, yine % 0 faizle 5.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

ING Bank Turuncu Ekstra Hesap % 0 Faizli Kredi Kampanyası Özellikleri

Turuncu Ekstra hesap, bankanın müşterilerine sunduğu özel bir hesap türüdür. Çeşitli avantajları bir arada sunan bu Turuncu Ekstra Hesap programındaki müşteriler, % 0 faizle 5.000 TL kredi kullanabiliyor. Turuncu Ekstra hesap programına dahil olanlara verilen, Turuncu ekstra hesap kartınızla, her ay 1.250 TL harcama sözü vererek, kullandığınız ilk kredide avantajlı faiz oranlarından faydalanabiliyorsunuz. Kullandığınız kredinin tutarının 5.000 TL altında olması halinde, ayda, 1.250 TL harcama sözü vererek alacağınız nakit iade sayesinde, “0” faizli kredi kullanmış oluyorsunuz. Çünkü banka size 5.000 TL kredi kullandığınızda uygulanan tüm faiz ve diğer giderleri, nakit iade olarak geri ödüyor. Kredi tutarınız 5.001 TL ve üzerindeyse, yine belirli bir oranda nakit iade alarak, normalden çok daha düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabiliyorsunuz.

Her Müşteriye Özel Faiz Oranı Uygulaması

Kredi notu 1850 ve üzerinde her müşteri için, bankanın kredi faiz oranı uygulaması % 1,79 olarak belirlenmiş. Ancak kredi notu daha düşük olan müşteriler için, daha yüksek riske bağlı olarak, daha yüksek faiz oranı uygulaması bulunuyor. Dolayısıyla kredi sunumları, % 1,79 ile % 3, 39 arasında oluyor. Böylece her müşterinin risk oranına uygun faiz oranı uygulanıyor. Adaletli bir yaklaşımla, daha yüksek riske sahip müşterilerin, daha az riskli müşterilerin kullanabileceği kredi finansman ürünlerini etkilemesinin de önüne geçilmiş oluyor. ING Bank, sürekli daha özel bankacılık hizmetleri sunabilmek için yoğun bir şekilde çaba gösteriyor.