Acil nakit ihtiyaçları için bankadan kredi çekmenin en büyük zorluğu uygulanan yüksek kredi faizleriydi. Ancak Akbank, kredi kullanırken faiz ödemek zorunda kalmadığınız ihtiyaç kredisini sunuyor. Akbank’ın faizsiz ihtiyaç kredisi ile hem ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilir hem de geri ödemede faiz yüküyle boğuşmak zorunda kalmazsınız. Akbank %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler için işte tüm detaylar!

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Akbank’tan %0 Faizli İhtiyaç Kredisi

Kredi kullanırken, karşısına çıkan yüksek kredi faiz oranlarından dolayı şikayet edenleri sevindiren haber Akbank’tan geldi. Akbank, dijital bankacılık hizmetleri kapsamında Akbank Mobil uygulamasından ilk defa Akbanklı olan müşterilerine %0 faizli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor.

Akbank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası sadece Akbank Mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulamasını kullanarak ilk defa Akbanklı olanlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında Akbank Mobil uygulamasından Akbanklı olanlar hemen faizsiz ihtiyaç kredisine başvurabiliyor. Böylelikle 7.500 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarını hem kredi faizi ödemeden hem de şubeye gitmek zorunda kalmadan 7/24 kolayca karşılayabiliyor.

Akbank Faizsiz 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank tarafından gerçekleştirilen ve Akbank Mobil uygulamasına özel ihtiyaç kredisinden faydalanabilmek için mutlaka uygun süre zarfında başvuru yapılması gerekiyor. Çünkü Akbank Mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile Akbanklı olanların, müşteri olduktan sonraki en geç 5 gün içerisinde Akbank Mobil’den ihtiyaç kredisine başvuru yapması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında geçerli olan 7.500 TL limitli ve 12 aya varan taksit imkanlı %0 faizli ihtiyaç kredisi Akbank Mobil’den Akbanklı olunan tarihten itibaren 5 gün süreyle geçerlidir. 5 gün içerisinde başvuruda bulunmayan kişilerin, kazandıkları hak kaybolmaktadır. Bu nedenle müşteri olduktan sonraki 5 gün içerisinde Akbank ihtiyaç kredisine 1.000 TL ile 7.500 TL arasındaki tüm ihtiyaçlar için başvuru yapılmalıdır.

Akbank faizsiz kredi kampanyasında 7.500 TL limitli ihtiyaç kredisi için en fazla 12 ay taksit seçimi yapabiliyorsunuz. Her yeni Akbank müşterisi, kampanya kapsamında sadece 1 defaya mahsus olarak yararlanabilmektedir. Onaylanan kredi limiti otomatik olarak Akbank Vadesiz TL hesabına kullanıma hazır şekilde aktarılır.