ING Bank, 2022 yılında da acil nakit ihtiyaçları olanlara %0 faizli ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Acil paraya sıkışanlar, hemen ING’ye başvuruda bulunarak, tam 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için %0 faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Peki ING Bank’tan faizsiz ihtiyaç kredisi nasıl kullanılır? Koşulları nelerdir?

ING’den %0 Faizli 5.000 TL’lik İhtiyaç Kredisi

Acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanmak durumunda kalan ancak yüksek kredi faiz oranlarından endişe edenleri, sevindirecek haber ING Bank’tan geldi. ING Bank, 2022 yılına özel kampanyasıyla tüketicilerin tüm acil toplu para ihtiyaçlarını %0 faizli ihtiyaç kredisi ile karşılayabilmelerine yardımcı oluyor. İhtiyaç kredilerindeki faiz yükünü ortadan kaldıran kampanyadan yararlanabilmek için en fazla 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Üstelik ING’nin faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasında 5.000 TL’lik ihtiyaç kredisi için 36 aya varan vade imkanından da yararlanılabiliyor.

ING Faizsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Kullanılır?

ING Bank tarafından sunulan %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası yalnızca ING’nin “Turuncu Hesap” müşterilerine özeldir. ING Bank’ın uyguladığı “Turuncu Ekstra” programına katılan tüm tüketicilerin, bankadan kullanacakları(5.000 TL’ye kadar) ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz ne olursa olsun alınacak “nakit iade” sayesinde kredi faizi sıfırlanıyor. Böylelikle ING Bank’tan %0 faizli ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Faizsiz ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için “Turuncu Ekstra” programına dahil olunmalıdır. Daha sonra kullanılacak kredi vadesi boyunca belirlenen “harcama koşulu” tutarını(1.250 TL) yerine getirerek, nakit iade alınabiliyor. Böylelikle kredi faiz oranı alınan nakit iadesi sayesinde %0 seviyesine indirilebiliyor.

Ayrıca ING Bank, harcama koşulu vermek istemeyen “Turuncu Ekstra” programı üyelerinin yine %0 faizli ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri için alternatif bir seçenek sunuyor. Bu seçeneğe göre “Turuncu Ekstra” programı üyeleri 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredileri için 2.500 TL aylık ortalama Vadesiz TL hesap bakiyesi bulundurabiliyor. Böylelikle yine nakit iadesi alabiliyor ve %0 faizle ihtiyaç kredisi kullanmış oluyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

ING Bank’tan yapılacak 5.001 TL ve üzeri ihtiyaç kredisi kullanımlarında ise doğrudan %2.40’dan başlayan faiz oranlarından yararlanabiliyor. Bu kapsamda söz konusu “Turuncu Ekstra” programında elde edilecek “nakit iade” tutarı söz konusu kredi faiz oranı üzerinden hesaplanmaktadır.