Nakit ihtiyaçları her geçen gün katlanarak büyüyor. Eğitimden sağlığa, seyahatten teknolojiye her türlü ihtiyacı karşılamak, her gün daha da zor hale geliyor. Bu durumun sebeplerinin başında tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 küresel salgını geliyor. Bu salgın sebebiyle tüm ülkelerde türlü kısıtlamalar ve yasaklar getiriliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Bu yasaklar her ne kadar halk sağlığını korumak anlamında başarılı olsa da, maddi anlamda ciddi yıkımlar yaratıyor. Yasaklar ve kısıtlamalar sebebiyle birçok ülkede üretim, ithalat ve ihracat durma noktasına geliyor. Bu da iş yerlerinin kapanmasına ve çalışanların işsizliğin pençesine düşmesine sebep oluyor. Hal böyle olunca zaruri ihtiyaçlar bile karşılanamaz hale geliyor. Böyle durumlarda da vatandaşa destek Albaraka Türk’ten geliyor.

Faizsiz Bankacılığın Öncüsü Albaraka Türk Benzersiz Bir Finansman Desteği Sunuyor!

albaraka türk

Albaraka Türk, katılım bankacılığı prensipleri dahilinde faaliyet gösteriyor. Bu prensiplere dayanarak faiz uygulamasını kaldıran Albaraka Türk, sunduğu ürünler karşılığında faiz yerine kar payı alıyor. Bu da Albaraka Türk’ten kullanacağınız kredilerde faiz yerine kar payı oranlarını konuşmamıza sebep oluyor.

Albaraka Türk, %1,69 kar payı oranı ve 36 aya varan vade süreleri ile benzersiz bir finansman desteği sunuyor. Bu koşullarda Albaraka Türk’ten alacağınız 50 bin TL ihtiyaç finansmanının toplam geri ödeme tutarı 70.936,95 TL, aylık taksitleri ise 1.970,48 TL oluyor.

Albaraka Türk İhtiyaç Finansmanına Herkes Başvurabiliyor!

Albaraka Türk ihtiyaç finansmanına başvurmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve düzenli gelir belgeleyebilmek yeterli oluyor. Albaraka Türk ihtiyaç finansmanından faydalanırken, finansmanın kullanılacağı malın ya da hizmetin proforma faturasını beyan etmek gerekiyor.

Albaraka Türk ihtiyaç finansmanına tüm Albaraka Türk şubelerinden başvurulabiliyor. Başvuru esnasında alınacak ürün veya hizmetin proforma faturası, maaşlı çalışanlar için gelir belgesi, iş yeri sahipleri için vergi levhası, onaylı bilanço, gelir tablosu, cari yıl mizanı ve faaliyet belgelerini etmek gerekiyor. Kira geliri olanlar içinse, kira kontratı ve noter onaylı imza beyannamesi sunmak şart koşuluyor.

Albaraka Türk’ün sunduğu faizsiz ihtiyaç finansmanı sayesinde tüm ihtiyaçlar karşılanıyor, müşteriler rahat bir nefes alıyor. Üstelik düşük kar payı oranları ve uzun vadeler sayesinde ödemeler de son derece kolay oluyor.