Geçtiğimiz günlerde Kayseri’de bir kargo şirketi çalışanının kadınları para karşılığı falakaya yatırdığı ortaya çıkmıştı. Meğer Kayserili falakacının bir de kuralları varmış…

Kayseri’de bir kargoda çalışmakta olan Erkan T., geçtiğimiz günlerde bir kadının kendisine attığı mesajlar sonrasında ifşa olmuş ve hakkında savcılık tarafından soruşturma başlatılmıştı. Emniyette verdiği ifadesinin ardından serbest bırakılan Erkan T.’yi kendisine gelen mesajlar ile açığa çıkartan N.K.’nın aktardıkları ise gerçekten akıl almaz. Meğer falakacı Erkan T.’nin bir de kuralları varmış.

Müstehcenlik ve Cinsel Tacizden Soruşturma

f1

Dışardaki Hazır Cipsin Uzun Yıllardır Saklanan Formülünü Bulduk, Bu Şekilde Yapınca Orijinal Lays Tadında Oluyor! Dışardaki Hazır Cipsin Uzun Yıllardır Saklanan Formülünü Bulduk, Bu Şekilde Yapınca Orijinal Lays Tadında Oluyor!

Birçok kadına gönderdiği gibi N.K. adlı kadına da mesajla falaka teklifinde bulunan Erkan T., bu son denemesinin ardından N.K. tarafından ihbar edilmiş ve ifadesinin alınması için gözaltına alınmıştı. Maddi durumu iyi olmayan kadınları evine çağırıp gözlerini, ellerini ve ayaklarını bağlayarak falakaya yatırıp kadınların görüntülerini çeken Erkan T. Hakkında ‘müstehcenlik’ ve ‘cinsel taciz’ suçundan soruşturma başlatılmış, ifadesinin ardından da serbest bırakılmıştı.

Kovuşturmaya Yer Yok Kararı

f2

Falakacı Erkan T.’nin kendisi hakkında da iftira atabileceği ihtimaline karşı konuşan N.K, kendisine de böyle bir teklifte bulunduğunu ve kabul etmediğini söyledi. N.K., “Ben de böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledim. Kabul etmesem de mesaj atarak ikna etmeye çalıştı. Falakanın kurallarından bahsediyordu” dedi. N.K. ayrıca geçen yıl Zonguldak Adliyesi’ne bir suç duyurusu yaptıklarını ancak fuhuş açısından yeterli delil olmadığını, yaralama suçundan da görüntüdeki kadınların kendi rızası olduğundan kovuşturmaya yer olmadığına karar verildiğini aktardı. N.K.’nın eşi de bu konuda verdikleri hukuk mücadelesini sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.

Falaka Kuralları

mesaj

Erkan T.’nin N.K.’ya gönderdiği mesajlarda da açıkça görüldüğü gibi Erkan T. Bir de bu falakalara kurallar koymuş. Her vurduğu darbeyi kadınlara saydıran Erkan T., eğer şaşırırlarsa başa dönüyor, kadınlar bağırırsa +10 tane daha sert vuruyor ve mola isterlerse de +5 falaka cezası daha koyuyor.