İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden birisi olan Fatih ilçesinde akıllara durgunluk veren bir cinayet yaşandı. Her geçen gün bu şekilde dehşet olaylarının artmaya başlaması ile birlikte tedirgin olan vatandaşlar bir an önce katilin yakalanmasını istiyorlar. Fatih'te bir evde bulunan parçalara ayrılmış olan ve kimliği belirlenemeyen ceset, Adli Tıp morguna kaldırıldı. Polis soruşturma başlatırken mahalleli ise korku dolu anlara tanıklık ederek katilin bir an evvel yakalanmasını istediler. İşte detaylar!

Film Değil Gerçek

İstanbul'un en kalabalık semtlerinden birisi olan Fatih'te bir evde parçalara ayrılmış bir ceset bulundu. Cesedin kimliği henüz belirlenemezken ceset Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polisin soruşturma başlattığı olay, İstanbul'da Fatih'te polise gelen bir ihbarla açığa çıktı. Fatih'in Kocamustafapaşa Mahallesi'nde bulunan bir apartmana gelen polisler apartmanda bir dairede parçalara ayrılmış bir ceset buldular. Bunun üzerine olay yeri inceleme ekipleri ve savcı evde inceleme yaptı. İncelemeler devam ediyor.

Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü! Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü!