Ülkemizde futbol denilince akan sular duruluyor. Üç büyük takımdan birisi olan Fenerbahçe ise, gerek bugüne kadar futbola dair yakaladığı başarılarla, gerek oyuncu kadroları ile ve gerekse hayran kitlesi ile her zaman ülke gündeminde kalmayı başaran bir federasyon. Ve futbolcu Ümit Özat da, Fenerbahçe'nin içerisinde olup adından sıklıkla bahsettiren futbolcularından birisi. Takımın eski kaptanı olmakla birlikte halen büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ümit Özat, 2009 yılında futbolu bıraktıktan sonra ilk olarak teknik direktörlük kariyerinde yol aldı. Teknik direktör olarak çalıştığı dönemlerde aralarında Bosna-Hersek takımı Celik Zenica olmak üzere tam 12 takımı çalıştıran Ümit Özat, 2021 yılına kadar bu kariyerini sürdürdü. Ardından 2021 yılında teknik direktörlüğü bırakan ünlü futbolcu bu sıralarda yepyeni hobiler edinmiş durumda. İşte ünlü futbolcu Ümit Özat'ın TikTok takipçilerini şaşırtan sosyal medya paylaşımları ve paylaşımlara ilişkin detaylar!

Futbolda Başarılı Kariyer

2001 yılına kadar Gençlerbirliği futbol takımında oynayan Ümit Özat, bu yıldan itibaren Gençlerbirliği'nden ayrılarak transfer olduğu Fenerbahçe'de oynamaya başladı. Böylelikle sarı lacivertli takımda futbol kariyerinin zirvesine oturan Ümit Özat, burada kaptanlığa kadar yükseldi. 2002 yılından 2007 yılına kadar Fenerbahçe'de oynayan Ümit Özat, 2007 yılında takımdan ayrılarak Almanya'nın Köln takımına transfer oldu. Burada oynadığı dönemlerde geçirdiği bir kalp krizi ile sevdiklerini korkutan Özdağ, 2009 yılında futbolculuk kariyerini sona erdirdi. Bu aşamadan sonra ise teknik direktörlüğe başladı ancak bu arada kısa bir süre içerisinde çok fazla kilo aldı. Teknik direktörlük yapmaya devam eden futbolcu, bu işi yapmadığı sıralarda ise TV programlarında yer aldı.

Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki... Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki...

Ünlü Futbolcunun Yeni Kariyeri

Dik çıkışları ve dobra yorumları ile dikkatleri sürekli üzerine çeken Ümit Özat, son zamanlarda ise yeni bir alanda kariyer yapmaya başlamış gibi görünüyor. Özat, son zamanlarda TikTok'ta şarkı söylemek gibi yepyeni bir hobi ile karşımızda. Ümit Özat'ın TikTok'da söylediği ve takipçileri arasında da oldukça merak uyandıran türkülerden bazıları ise şöyle: Işıkları söndürün ağlamak istiyorum, Kolay kolay bükülmezdi bileğim, Dağlarında kar ben olsaydım, Saçımın akına bakma sultanım, Bir Sivaslı uğruna ve Dayadım sırtımı yamaçlara.