Dün Şişli'de bulunan özel bir bankada ilginç bir soygun meydana gelmişti. Soygunun ardından kimselere fark ettirmeden kaçmaya çalışan hırsızlar, paranın kaybolduğunun anlaşılmasının üzerine Artvin'de yakalandılar. Şişli Büyükdere Caddesi'nde meydana gelen olaydan sonra parayı çalıp kaçan hırsızlar Artvin'in Sarp sınır kapısından çıkış yaparken yakalandılar. İşte İstanbul'un göbeğinde meydana gelen hırsızlık olayına dair detaylar!

Şişli'de İlginç Soygun!

Dün öğlen saatlerinde İstanbul'un Şişli ilçesi Büyükdere Caddesi'nde oldukça ilginç bir hırsızlık vakası meydana geldi. Büyükdere Caddesi'nde bulunan bir özel bankanın şubesinde önceki gün oldukça enteresan bir bank soygunu meydana geldi. Bankaya giren ve şapkalı olan iki kişi, banka çalışanlarına fark ettirmeden bankoların olduğu yerde durdular. Bu bölümde nakledilmek için açıkta bekletilen 2,5 milyon lira tutarındaki paranın büyük bir kısmını bir çuvala koydular. Paranın büyük bir kısmını bu şekilde aldıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi bankadan çıktılar. Ardından kaçaklar bankadan çıktıktan 1,5 saat sonra banka çalışanları paranın olmadığını fark ettiler. Kolombiya uyruklu oldukları belirlenen iki kişi, bankonun arkasına bırakılan 2,5 milyon lira değerindeki Türk lirası ve dövizi çuvalla alarak bankadan uzaklaştı. Paraları alarak kaçan Kolombiyalı iki kişi yurt dışına çıkmaya çalışırken yakalandılar.

Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

Sınır Kapısında Yakalandılar

İstanbul Şişli'de Büyükdere Caddesindeki bir özel bankanın şubesinde dün öğlen saatlerinde meydana gelen soygunun ardından, şüpheliler yurt dışına çıkmaya çalışırken yakalandılar. Mecidiyeköy Büyükdere Caddesi’nde bulunan özel bankanın şubesinde saat 14.30 sıralarında meydana gelen olayda, Kolombiya uyruklu 43 yaşındaki J.L.G.S ve 40 yaşındaki J.A.C. sınır kapısında yakalandılar. Şüpheliler öncelikle cadde üzerinde park ettikleri otomobilden inerek bankaya girdiler. Bunun ardından şüphelilerden birisi etrafı gözetlerken, diğeri ise çalışanların dikkatini dağıtarak bankonun arkasına doğru geçti. Sonra bankonun ardına bırakılan ve içinde yaklaşık 2.5 milyon lira tutarındaki Türk lirası ve döviz tutarındaki parayı çuvalla alarak bankadan çıktılar. Banka personeli ise 1,5 saat sonra paraların olmadığını fark edince polis iki şüphelinin yakalanması için çalışmalara başladı. Hemen harekete geçen polis ekipleri şüpheli Kolombiya uyruklu J.L.G.S. ve J.A.C. isimli şahısları Artvin Sarp sınır kapısından çıkış yaparken yakaladı.