Araç sahibi olmanın önemi her geçen gün artıyor. Bu durum insanı birçok anlamda özgürleştirirken aynı zamanda sağlığı korumak açısından da büyük avantaj sağlıyor. Özel aracı olanlar bir yerden bir yere seyahat etmek için toplu taşımacılık saatlerini beklemek zorunda kalmıyor.

Seyahat planlamalarını tamamıyla kendilerine göre yapabiliyor. Tüm bunlara ek olarak dünyayı etkisi altına alan covid 19 küresel salgını sebebiyle kalabalık alanlarda bulunmamak da bir hayli önem taşıyor. Bu sebeple birçok kişi otobüs ve dolmuş kullanmaktan vazgeçerek özel araçlarıyla seyahat etmeye başlıyor. Bu durumun farkında olan markalar da vatandaşın araç sahibi olma hayallerine destek vermek için türlü kampanalar düzenliyor. Bu kampanyaların en önemlilerinden biri de Ford'dan geliyor.

Ford Binek Araçlarda Görülmemiş Kampanya!

Ford, binek araçlarda benzersiz bir kampanyaya imza atıyor. Ford'un büyülü dünyasına girenleri son derece avantajlı kredi imkanıyla araç sahibi olma imkanı karşılıyor. 30 Kasım 2021 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 100 bin TL, faiz oranı ise %0,9 oluyor. 12 ay vade ile kullanılabilecek Ford binek araç kredisinin aylık taksitleri ise 8.990,76 TL'ye denk geliyor. Ford'un son derece avantajlı bu kredi kampanyası kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere 549,82 TL dosya masrafı alınıyor. Ford'a gelen herkes hayalindeki araca sahip oluyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Ticari Araçlar İçin En İyi Adres Ford!

Ford'un kampanyaları binek araç alımlarıyla sınırlı kalmıyor. Ticari araçlarda da eşi benzeri olmayan bir kampanyaya imza atan Ford; Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom, Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet ve ticari araç modellerinde geçerli %0,99 faiz oranı ve 12 ay vade ile 100 bin TL kredi veriyor ve kampanya 30 Kasım 2021 tarihine kadar geçerli oluyor. Bu koşullarda Ford Ticari araç alımlarında kullanılacak 100 bin TL kredinin aylık taksit tutarı 8.907,07 TL oluyor. Kredi için, bir defaya mahsus olmak üzere 1.179,82 TL kredi, tahsis ücreti alınıyor. Ford'un avantajları düşük faizli kredi ile sınırlı kalmıyor. Ford Ticari ailesine özel fiyat ve indirimlere ek olarak, ticari ailesine mensup araçlar için 3 yıl sınırsız kilometre garantisi veriliyor.