Borçlarıyla başedemeyenlere müjde: Garanti BBVA, Akbank ve İş Bankası düşük faizlerle borç kapatma kredisi veriyor!

Zorlaşan hayat şartları ne yazık ki maddi olarak hepimizi üzüyor. İhtiyaçlarımızı karşılamak amacıyla çektiğimiz krediler ya da kredi kartı borçları bir süre sonra ödenemez hale geliyor. Tam bu noktada Garanti BBVA, Akbank ve İş Bankası devreye girerek vatandaşın borcunu üstleniyor. Düşük faizlerle tüm borçları kolayca ödeme imkanı tanıyor. İşte Türkiye'nin 3 büyük bankası tarafından sunulan Borç Transfer Kredisinin detayları!

İş Bankası Borç Transfer Kredisi

İş Bankası-1

İş Bankası borçlarıyla başedemeyenlere ilaç gibi bir çözüm sunuyor. Tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak düşük taksitlerle ödeme imkanı sunan İş Bankası borç transfer kredisinin faiz oranları kişiye özel olarak belirleniyor ve KKB notuna göre değişiklik gösterebiliyor. Vade süresi ise maksimum 36 olarak belirleniyor.

İş Bankası borç transfer kredisine tüm İş Bankası şubelerinden, internet bankacılığından ve mobil bankacılık aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında diğer bankalara borçlarınızı kapatmak üzere transfer edilirken, size de tek bir çatı altında toplanan borçlarınızı rahat rahat ödemek kalıyor.

Garanti BBVA Borç Transfer Kredisi

garanti bbva-1

Garanti BBVA, borçlarımı nasıl ödeyeceğim diye kara kara düşünenlere yardım eli uzatıyor. Kişiye özel olarak belirlenen düşük faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle borç transfer kredisi sunan Garanti BBVA, tüm borçlarınızı kendi bünyesinde toplayarak uygun taksitlerle ödemenize olanak tanıyor.

16 Eylül 2021 sonrasında açılmış olan bireysel ihtiyaç kredilerinin, başvuru tarihi itibarıyla kalan anapara borçlarının 50 bin TL'yi aşmaması durumunda maksimum vade 36 ay, 50 bin TL üzerindeki kredi kullanımlarında ise vade süresi azami 24 ay olarak belirleniyor. Garanti BBVA'nın sunduğu borç transfer kredisinden faydalanmak için en yakın Garanti BBVA şubesine kimliğinizle başvurmanız yeterli oluyor.

Akbank Borç Transfer Kredisi

akbank-6

Ödeyemediğiniz kredi kartı borçlarınıza ise Akbank el atıyor. Başka bankalardaki kredi kartı borçlarınızı Akbank Axess kartınıza transfer ederek 9 ya da 12 ay vade ile zorlanmadan ödemenize fırsat tanıyor. Bu yapılandırma işlemi için %1,98 faiz oranı sunan Akbank, borç transferi işleminden herhangi bir ücret talep etmiyor.

Akbank Axess'e %1,98 faiz oranı ve 12 ay vade ile transfer ettiğiniz 10 bin TL borcunuzun aylık taksitleri 967,57 TL oluyor. Size de hiç zorlanmadan borçlarınızdan kurtularak rahata kavuşmak kalıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!