Garanti BBVA emekliye özel kredi kampanyasıyla milyonlarca emekli çok düşük faizli kredi kullanım imkanı sağlıyor.

Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren açıklama Garanti BBVA’dan geldi. Salgın döneminde emeklilere ekonomik destek için düşük faizli krediler sunan Garanti BBVA, bu kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Garanti BBVA emekliye özel kredi kampanyasıyla milyonlarca emekli çok düşük faizli kredi kullanım imkanı sağlıyor. Garanti BBVA emekliye özel krediden kimler yararlanabilir? Garanti emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır? detaylar haberimizde!

Garanti BBVA Emekliye Özel Düşük Faizli Kredi

Garanti BBVA’dan milyonlarca emekliyi sevindiren kredi açıklaması geldi. Emekli maaşını Garanti BBVA’dan alan veya Garanti BBVA’ya taşıyan tüm emekliler, bankanın düşük faizli emekli kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. Garanti BBVA emekli kredisini kullanan emekliler, emekli maaşlarını kredi son taksit tutarını ödeyene kadar başka bir bankaya ise taşıyamıyor.

10 Bin TL Emekli Kredisi

Tüm emeklileri yakından ilgilendiren Garanti BBVA emekli kredisi paketi sayesinde emekliler acil nakit ihtiyaçları için 10 bin TL’ye kadar kredi kullanabilecek. Üstelik emeklilere özel ihtiyaç kredisinde 10 bin TL’ye kadar olan limitler için yalnızca 1.69% faiz oranı uygulanacak. Üstelik 12 ay vade seçeneğiyle emekliler kullandıkları kredinin geri ödemesinde de büyük bir rahatlıktan faydalanabilecek.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Garanti BBVA Emekliye Özel Kredi Başvurusu

Garanti BBVA emeklilere özel kredi kampanyasından tüm emekliler 12 ay vade seçeneği ve 1.69% faiz oranından yararlanabiliyor. Garanti BBVA emekliye özel kredi paketinden yararlanmak isteyen emekliler ise kendilerine en yakın Garanti BBVA şubesine şahsen başvuruda bulunabiliyor. Yapılan kredi başvurusu en hızlı şekilde değerlendirilerek, geri dönüş sağlanıyor.

Kredi başvurusu sonucunda kredi limiti tanımlanan emekliler, kredi tutarını anında Vadesiz TL hesabına tanımlandığından kullanmaya başlayabiliyor. Uygun geri ödeme planı seçenekleriyle de emeklilere büyük bir kolaylık sağlayan Garanti BBVA emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası yoğun talep görüyor.  Yapılan kredi başvuruları Kredi Kayıt Bürosu(KKB) kredi risk raporunuz üzerinden değerlendirmeye alınmaktadır. Halen emekli maaşını başka bankada olan tüm emekliler, düşük faizli kredi kampanyasından yararlanabilmek için hemen Garanti BBVA şubelerine giderek, emekli maaşlarını Garanti’ye taşıyabiliyor. Emekli maaşınızı Garanti BBVA’ya çok kolay şekilde taşıyabilirsiniz.