Acil nakit ihtiyaçları için kredi çekmeyi düşünen ancak yüksek kredi faizlerinden şikayet edenlere Garanti’den %0 faizli taksitli nakit avans kampanyası! Garanti BBVA’nın yeni taksitli nakit avans kampanyasıyla 5.000 TL’ye kadar olan tüm masraflar için anında %0 faizli taksitli nakit avans kullanılabiliyor. Garanti BBVA taksitli nakit avans kampanyası koşulları neler? Garanti faizsiz taksitli nakit avans nasıl kullanılır? İşte Garanti BBVA’nın %0 faizli taksitli nakit avans kampanyasının detayları!

Garanti BBVA’dan %0 Faizli Taksitli Nakit Avans

Garanti BBVA tarafından düzenlenen yeni faizsiz taksitli nakit avans kampanyası ile acil nakit ihtiyaçları uygun geri ödeme koşullarıyla karşılanabiliyor. Üstelik Garanti’nin taksitli nakit avans kampanyasında başvuru şartı da bulunmuyor. 7 gün 24 saat her ihtiyaç duyulduğu anda Garanti BBVA’dan %0 faizli taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Başvuruya gerek olmadığı için Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve Garanti BBVA ATM’lerinden anında taksitli nakit avans kullanılabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Şartları

Garanti BBVA’nın taksitli nakit avans ürününden %0 faizle yararlanabilmek için yeni müşteri olunması gerekiyor. Kampanya sadece hali hazırda müşteri olmayan ve kampanya döneminde Garanti BBVA Mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden müşteri olanlar için geçerlidir.

Garanti’nin 07.07.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında geçerli kampanyasında bu tarihlerde Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirmek gerekiyor. Garanti BBVA müşterisi olmayıp, bu tarihlerde mobil uygulamadaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden müşteri olanlar kampanyadan yararlanabiliyor. Dakikalar içerisinde evraksız, imzasız Garanti BBVA müşterisi olunabiliyor. Müşteri olduktan sonra %0 faizli taksitli nakit avans kullanabilmek için en geç 14 gün içerisinde Garanti BBVA kredi kartına başvuru yapılması gerekiyor.

Kredi kartı başvurusu 07.07.2022 ile 31.07.2022 tarihleri arasında onaylananlar 31.08.2022 tarihine kadar %0 faizli 5.000 TL’ye kadar nakit avans çekebiliyor. Kredi kartı 01.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında onaylananlara ise 30.09.2022 tarihine kadar %0 faizli taksitli nakit avans kullanma desteği veriliyor.

Kampanya kapsamında faizsiz olarak kullanılacak taksitli nakit avans limiti en fazla 5.000 TL’dir. Ayrıca kampanyada seçilebilecek maksimum vade/taksit sayısı ile 6 aydır.