Garanti BBVA uzaktan müşteri olma teknolojisinin alt yapısını kuran ilk banka olarak, bankacılık hizmetlerinin teknolojik alt yapısını geliştirmesinde öncü bir rol üstleniyor. Uzaktan müşteri olma teknolojisi, Garanti BBVA mobil uygulamanın cep telefonuna indirilmesiyle yapılabiliyor. Müşteri olmak isteyen kişinin cep telefonunun NFC özelliği olması ve yongalı olan yeni tip T.C. kimlik kartının sahibi olması gerekiyor. Bunlara sahip herkes, kolayca birkaç dakikalık bir işlem sonrasında, yaptığı görüntülü görüşmeyle Garanti BBVA hesabını açabiliyor ve kredi kartı başvurusunu yapabiliyor.

Bu teknolojinin ve hizmetin tanıtımının yapılması ve yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla, Garanti BBVA 5.000 TL Taksitli Nakit Avans ürününü kullananlara faizsiz olarak hizmet sunma avantajı sunuyor. Bir anlamda 5.000 liralık kredi ürününün faizsiz olarak müşteriye sunulması anlamına gelen bu avantaj, mini kredi ihtiyacı içerisinde olan kişiler için, önemli bir avantaj oluşturuyor.

Garanti BBVA Uzaktan Müşteri Ol 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kullan Kampanyası

Cep telefonunuza indirdiğiniz Garanti BBVA mobil uygulamasında bulunan “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyerek, sepetinize kredi kartını da atabiliyorsunuz. Ardından kimlik doğrulama süreçlerini tamamlayacağınız yönlendirmeleri takip ederek, birkaç dakikalık bir işlem sonrasında görüntülü görüşme aşamasına geliyorsunuz. Kısa süreli bir görüşme sonrasında hem Garanti BBVA müşterisi oluyor hem de kredi kartınızın başvurusunu yapmış oluyorsunuz.

Yapılan kredi kartı başvurusu onaylandıktan sonraki gün kampanyadan faydalanabiliyorsunuz. Kartı onaylanan müşteriler için kampanyanın tanımlanması için bir günlük sürenin geçmesi gerekiyor. 1 Gün sonra kredi kartınızı kullanarak, 5.000 TL üst limitli ve 5 ay vade seçenekli, faizsiz Taksitli nakit Avans ürününü kullanabiliyorsunuz. Kredi kartınızın nakit çekim limiti dahilinde kampanyadan en fazla 5.000 TL’ ye kadar faydalanabiliyorsunuz. Kampanyanın avantajıyla en az 500 TL taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Garanti BBVA Uzaktan Müşteri Olma Süreci Nasıl İşliyor?

Uzaktan müşteri olma teknolojisini kullanarak Garanti BBVA müşterisi olmak isteyenlerin, öncelikle cep telefonlarının NFC teknolojisine sahip olması gerekiyor. Yine yeni tip yongalı T.C. kimlik kartı sahibi olmaları gerekiyor. Kimlik onayının yapılabilmesi için, eski kimlik kartları yeterli olmuyor. Tüm bunlar bulunuyorsa, cep telefonunuza Garanti BBVA mobil uygulamasını indirerek, “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Sonrasındaki yönlendirmeleri izleyerek, birkaç dakika içerisinde banka hesabınızı açtırabiliyorsunuz.