Nakit ihtiyacı olanların kredi prosedürü ve yüksek kredi faizi ile uğraşmasına artık gerek yok. Garanti BBVA, nakde ihtiyacı olanlara faizsiz nakit çözümü sunuyor. Garanti BBVA tarafından sunulan faizsiz taksitli nakit avans ile hem acil nakit ihtiyacı karşılanabiliyor hem de uygun geri ödeme koşullarından yararlanılabiliyor. Peki Garanti BBVA’dan 5.000 TL limiti olan faizsiz taksitli nakit avans nasıl kullanılır? Garanti BBVA faizsiz taksitli nakit avans kampanyasının şartları neler?

Garanti BBVA’dan 5.000 TL’ye Kadar Faizsiz Nakit Avans

Garanti BBVA tarafından duyurulan yeni faizsiz nakit avans kampanyası kapsamında ihtiyaç kredilerinin yüksek faiz oranlarıyla uğraşmak zorunda kalınmıyor. Garanti BBVA tarafından duyurulan yeni taksitli nakit avans kampanyası ile 5.000 TL’ye kadar faizsiz kullanım gerçekleştirilebiliyor.

Üst limit 5.000 TL olan taksitli nakit avans kampanyasında 6 ay vadeli olarak %0 faiz oranı üzerinden nakit avans kullanılabiliyor. Üstelik taksitlendirilebilir olmasıyla toplu nakit ihtiyacına yanıt vermesinin dışında herkesin uygun geri ödeme koşullarıyla ödeme gerçekleştirebilmesine olanak veriyor.

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Garanti BBVA faizsiz taksitli nakit avans kullanımı için belirli şartlara sahip olunması gerekiyor. Kampanya 07.07.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Ayrıca kampanya sadece yeni müşteriler için geçerlidir. Dolayısıyla hali hazırda Garanti BBVA müşterisi olan ve kredi kartı sahibi olan tüketiciler, bu kampanyadan yararlanamıyor.

Kampanya kapsamında Garanti BBVA’dan 5.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kullanabilmek için müşteri olma yöntemi şartının da sağlanması gerekiyor. Çünkü kampanya yalnızca Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden kampanya süresinde ilk defa müşteri olanlar için geçerlidir. Bu şartı sağlayan kişilerin müşteri olduktan sonraki 14 gün içerisinde Garanti kredi kartı başvurusunu da yine Garanti Mobil uygulamasından yapması gerekiyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Kampanyada kredi kartı başvurusunun onaylandığı tarihe göre faizsiz taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirilebilecek son tarihte değişiklik göstermektedir. 30 Eylül’de sona erecek kampanyaya 16.09.2022 tarihinden sonra başvurmuş ve bu tarih aralığında kredi kartı onaylanmış olan kişiler 30.10.2022 tarihine kadar faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 5.000 TL üst limit sınırı uygulanırken, vade sayısında da 6 ay vade sınırı bulunmaktadır.