Garanti BBVA yeni müşteri kazanma konusunda yoğun kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalardan bir tanesi olan VR Gözlük kampanyasının bitimine birkaç gün kaldı. Kampanya kapsamında Garanti BBVA müşterisi olan kişiler çekiliş hakkı kazanıyor. Garanti BBVA temassız müşteri olma teknolojisini, mobil uygulamayı cep telefonlarına indirerek, 31 Ağustos tarihine kadar kullanan herkes çekiliş hakkı kazanıyor. Ayrıca yine bu tarihe kadar en az 1 fatura ödeme talimatı oluşturan ve kredi kartı başvurusu yapan yeni müşteriler, ilave olarak 2 çekiliş hakkı daha kazanıyor.  

Kampanya 31 Ağustos 2022 tarihine kadar devam ediyor. Çekiliş 19 Eylül 2022 tarihinde noterin hazır bulunduğu bir şekilde gerçekleştiriliyor. Çekiliş hakkı kazanmış müşteriler arasından 20 kişi VR Gözlük kazanıyor. IOS ya da Android sistemli tüm telefonları kullanarak, Garanti BBVA mobil uygulaması aracılığıyla, bankanın müşterisi olabiliyorsunuz.

Garanti BBVA VR Gözlük Çekilişi Kampanyası

Kampanya kapsamında Garanti BBVA, 20 Adet Oculus Quest 2 128 GB All-In-One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Cablecreation Usb 3.1 To Usb C Kablo 5 Gbps Quest Link Kablo ödüllerini veriyor. Kampanyaya katılmak için, bankanın yeni müşterisi olmanız gerekiyor. Bankanın müşterisi olurken, Garanti BBVA mobil uygulamasını kullanmanız ve en son 31 Ağustos tarihine kadar banka müşterisi olmanız gerekiyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Müşteri olma sürecini tamamladığınızda, kampanyaya katılmak için bir çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Ardından oluşturacağınız bir fatura talimatı ile kampanaya katılmak için ilave bir çekiliş hakkı daha kazanabiliyorsunuz. Son olarak eğer kredi kartı başvurusu yaparsanız, kampanyaya katılmak için ilave bir çekiliş hakkı daha kazanabiliyor ve dolayısıyla çekilişte 3 çekiliş hakkıyla şansınızı arttırabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında ödül olarak verilen Oculus Quest 2 128 GB All-In-One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Cablecreation Usb 3.1 To Usb C Kablo 5 Gbps Quest Link Kablo toplam değeri 8.459,60 TL.

Garanti BBVA 20 Adet VR Gözlük Kampanyasına Kimler Katılabiliyor?

Kampanyaya sadece 31 Ağustos tarihine kadar Garanti BBVA mobil uygulamasını kullanarak, banka müşterisi olan yeni müşteriler katılabiliyor. Bankanın şu anda müşterisi olanlar kampanyadan faydalanamıyor. VR Gözlük Çekilişi Kampanyası, sadece yeni müşteriler için hazırlanmış.