Bakalar, birçok konuda müşterilerine kolaylık sağlıyor. Basit şekilde örneklemek gerekirse, bankaların mobil uygulamaları, internet bankacılıkları ve ATM makineleri sayesinde, bir banka hesabı olan herkes ödeme ve para transferi gibi işlemlerini kolaylıkla halledebiliyor.

Bankacılık sektörünün gelişiminde bu kolaylıkların büyük etkisi oluyor. Bir nedenle bankalarla çalışmaya başlayan herkes, kısa süre içerisinde kredi, kredi kartı, KMH gibi nakit desteği sağlayan ürünleri de kullanmaya başlıyor. Özellikle de kredi kartı kullanıcıları, bankalar arası rekabet nedeniyle bankaların başlattığı kampanya ve promosyonlardan kolaylıkla yararlanma imkanı bulabiliyor. O kampanyaların biri de Türkiye'nin dev bankası Garanti BBVA'dan geliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Garanti BBVA'dan Benzersiz Kampanya!

Garanti BBVA,tüm müşterilerinin yüzünü güldürecek bir kampanyaya imza atıyor. Şubeye gitmeden, temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı ve Paracard Bonus başvuruları onaylanan kişilerilgili kartlarıyla 20 Ağustos’a kadar yapacakları tek seferde 200 TL ve üzeri ilk harcamaya 200 TL bonus kazanıyor.

Bu kampanya ile Garanti BBVA müşteri portföyünü genişletmeyi amaçlarken, Garanti BBVA bünyesine yeni katılacak kişilerin de bütçelerine destek verilmesi planlanıyor. Bu destekten yararlanmak için online kanallar aracılığıyla Garanti BBVA müşterisi olmak yetiyor.

İşte O Dev Kampanyanın Detayları!

Garanti BBVA tarafından düzenlenen kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı ve Paracard Bonus başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekiyor. Diğer kanallardan gerçekleştirilen başvurular kampanya kapsamında değerlendirilmiyor.  Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus ve Paracard Bonus başvuruları dahil edilirken, Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç kartlar kampanyaya dahil edilmiyor.

Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar, 24 Ağustos – 24 Eylül 2022 tarihleri arasında kullanılabiliyor. Kazanılan bonuslar, birden fazla karta sahip olunması halinde en çok kazanım sağlanan karta yükleniyor. Kullanılmayan bonuslar 25 Eylül 2022 tarihinde geri alınıyor. Kampanya müşteri bazında düzenleniyor ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 200 TL bonus kazanabiliyor. Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları gibi işlemler kampanya kapsamında ödül kazanımı sağlamıyor.  Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA'lı olan ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı ve Paracard Bonus başvuruları onaylanan kişiler, gerekli koşulları sağlamaları halinde 200 TL bonus kazanıyor.