Acil nakit ihtiyacı içerisinde olanların, bankaların çeşitli bankacılık ürünlerinin tanıtımı için hazırladığı kampanyaları araştırmasını tavsiye ediyoruz. Örneğin Garanti BBVA Bankası, hazırladığı son kampanya ile 5.000 TL’ ye kadar Taksitli Nakit Avans kullanımını faizsiz olarak sunuyor. 5.000 TL faizsiz kredi kullanmış gibi olabileceğiniz bu kampanyadan faydalanmak için, yapmanız gereken Temassız Müşteri Teknolojisi olarak adlandırılan üründen faydalanmak. Garanti BBVA uygulamasının cep telefonlarına indirilmesinden sonra, “müşteri olmak istiyorum” adımını takip ederek, birkaç dakika içerisinde görüntülü görüşmeye Garanti BBVA müşterisi olabiliyorsunuz. Bu süreci tamamlayarak banka müşterisi olanlar içerisinde, kredi kartı talep edip onaylananlar, 5.000 TL Taksitli Nakit Avans ürününden, faizsiz olarak faydalanabiliyor.

Garanti BBVA 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Garanti BBVA müşterisi olmayan kişilerin faydalanabileceği kampanyaya katılmak için yapılması gerekenler oldukça basit. Garanti BBVA tarafından hazırlanan Temassız Müşteri Olma Teknolojisi hizmeti, bankanın uygulamasına paralel bir şekilde çalışıyor. Cep telefonunuza Garanti BBVA uygulamasını indirerek, “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretliyorsunuz. Açılan sayfadaki yönergeleri takip ederek, ulaştığınız müşteri temsilcisiyle yaptığınız bir görüntülü görüşme sonrasında, bireysel vadesi mevduat hesabınızın açılışı yapılıyor. Bu sırada yaptığınız kredi kartı başvurunuzun onayı hemen alınıyor. Kredi kartı onaylanan ve bu yolla müşteri olan herkes, 5.000 TL’ ye kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans Kullanma hakkı kazanıyor.

Garanti BBVA 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası Ayrıntıları

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin, en geç 31 Mayıs 2022 tarihine kadar kredi kartı başvurularını yapmaları gerekiyor. Bu tarihe kadar başvurup kredi kartı onaylananlar, nakit çekim limitleri dahilinde 5.000 TL’ ye kadar bu avantajdan faydalanabiliyor. 5.000 TL’ ye kadar Taksitli Nakit Avans, 6 ay vade seçeneğiyle kullanılabiliyor. Dolayısıyla 6 taksitte geri ödeme yaptığınızda faizsiz olarak bu avantajdan faydalanabiliyorsunuz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Kredi kartı onaylanan başvuru sahipleri, kartın onaylanmasından 1 gün sonra Taksitli Nakit Avans avantajından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamından verilen bu haktan, bir defa yararlanabiliyorsunuz. Kredi kartı onayını 31 Mayıs 2022 tarihine kadar almış ve Temassız Müşteri Olma Teknolojisi kullanarak Garanti BBVA müşterisi olmuş kişiler, 30 Haziran 2022 tarihine kadar 6 ay vadeli, faizsiz taksitli nakit avans avantajından yararlanabiliyor.