Nakit ihtiyacı olanları sevindiren haber Garanti BBVA’dan geldi. Garanti BBVA, yüksek faiz oranlarıyla uğraşmak istemeyenler için çok avantajlı koşullarda nakit ihtiyaçlarına yanıt verecek taksitli nakit avans kampanyasını duyurdu. Garanti BBVA faizsiz taksitli nakit avans kampanyası ile tüm acil harcamalar 7/24 anında karşılanabiliyor. Üstelik taksitli nakit avansta faiz yok, başvuru şartı yok. İşte Garanti BBVA 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlara özel faizsiz taksitli nakit avans kampanyasının detayları!

Garanti BBVA’dan Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Garanti BBVA, 2022 yaz döneminde acil nakit ihtiyacı olanlar için faizsiz taksitli nakit avans kampanyası duyurdu. Banka tarafından duyurulan kampanya kapsamında Garanti BBVA kredi kartı müşterileri günün hangi saatinde olursa olsun ihtiyaç duydukları nakdi, başvuru şartı olmadan karşılayabilme şansına sahip olabiliyor. Garanti BBVA faizsiz taksitli nakit avans kampanyası sayesinde kredi kartından başvuru şartı olmadan 7 gün 24 saat anında nakit kullanım %0 faizle yapılabiliyor.

Garanti BBVA taksitli nakit avans kullanımları Garanti BBVA ATM’lerinden, Garanti BBVA Mobil veya Garanti İnternet Şubesi kanallarından da yapılabiliyor. Böylelikle Garanti BBVA taksitli nakit avans kullanımı için şubeye gitmek zorunda kalmadan, her ihtiyaç duyulduğu anda kullanım gerçekleştirilebiliyor.

Garanti BBVA’dan 5.000 TL Faizsiz Nakit Avans

Garanti BBVA tarafından sunulan faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından 5.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarında faydalanılabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için 12.05.2022 ile 30.06.2022 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinin kullanılması gerekiyor. Bu kısımdan müşteri olanlar daha sonra en geç 14 gün içerisinde Garanti BBVA kredi kartı başvurusu yapması gerekiyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Garanti BBVA tarafından kredi kartı başvurusu onaylananlar 31.07.2022 tarihine kadar 5.000 TL’ye kadar olan taksitli nakit avans kullanımlarını %0 faizle ve 12 ay vade seçeneği ile kullanabilmektedir. 7 gün 24 saat tüm dijital bankacılık kanallarından yapılan taksitli nakit avans kullanımı anında ilgili banka hesabına veya ATM’lerden nakit olarak alınabiliyor. Böylelikle her acil ihtiyaç oluştuğunda faizsiz nakit avans kampanyasıyla 5.000 TL, %0 faizle kullanılabilmesi mümkün oluyor.