İhtiyaçlar hiçbir zaman bitmiyor. Bir ihtiyacı karşılamanın ardından yeni bir ihtiyaç mutlaka çıkıyor. Günümüzde ekonomide yaşanan dalgalanmalarda doğal olarak vatandaşın tüm ihtiyaçlarını karşılamada bireysel ekonomik sıkışıklık yaşamasına neden olabiliyor. Böyle durumlarda tüm alışverişlerini ertelemek zorunda kalmadan karşılayabilmek için bankalara başvuruluyor. Bankaların alışveriş kredisi sayesinde alışverişinizi ertelemek zorunda kalmadan, hemen alışveriş tutarınız kadar kredi kullanma kolaylığından faydalanabilirsiniz.

Garanti BBVA Alışveriş Kredisi Kampanyası

Garanti BBVA tarafından sağlanan alışveriş kredisi kampanyası kapsamında anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişlerinizde hızlı kredi kullanabilirsiniz. Garanti BBVA alışveriş kredisinden 500 TL ile 30.000 TL arasındaki alışverişleriniz için faydalanabilirsiniz. Tüm alışverişleriniz için Garanti BBVA alışveriş kredisini evrak işlemleriyle boğuşmak zorunda kalmadan hemen mağazadan kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Mağazada Alışveriş Kredisi

Garanti BBVA ile anlaşmalı mağazalarda yapacağınız tüm alışverişlerinizde, alışveriş tutarındaki ihtiyaç kredisini hemen kullanabilirsiniz. Anlaşmalı mağazalarda 500 TL ile 30.000 TL arasındaki alışverişleriniz için ödeme esnasında mağazadan çıkmak zorunda kalmadan taksitli ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz.

Garanti BBVA mağazada alışveriş kredisi kampanyası kapsamında yer alan mağaza/firmalar için ürün, limit ve vade sayısı konusunda değişiklikler söz konusu olabilmektedir. Garanti BBVA alışveriş kredisi kampanyasını Genpa, Gittigidiyor, Hepsiburada, Carrefour, n11, Media Markt, General Mobile, Samsung, Vatan Bilgisayar, A101 ve Sanal Mağaza firmalarının sanal alışveriş mağazalarında yapacağınız işlemlerde kullanabilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Garanti BBVA A101 Alışverişlerine Taksit Fırsatı

Garanti BBVA ile A101 arasında imzalanan protokol kapsamında alışverişlerinizde özel taksitlendirme koşullarından faydalanabilirsiniz. Garanti BBVA alışveriş kredisi ile A101 mağazalarında yapacağınız belirli ürün alışverişlerinizin tutarı kadar kredi kullanabilir ve taksitli ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

Garanti BBVA ile A101 arasında hazırlanan kampanya kapsamında alışveriş kredisini elektronik, mobilya, giyim ve beyaz eşya alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. A101 mağazalarında yapacağınız bu ürün gruplarındaki tüm alışverişleriniz için Garanti BBVA’nın alışveriş kredisini mağazadan çıkmadan kullanabilirsiniz. Böylelikle vakit kaybetmeden ve evraklarla boğuşmadan hemen A101 alışveriş tutarınız kadar kredi çekebilirsiniz. Gelir düzeyinize ve bütçenize uygun şekilde düzenlenen vade sayısı ve taksit tutarlarıyla çok uygun koşullarda A101 alışverişlerinizi taksitlendirebilme fırsatına sahip olabilirsiniz.