Borçları olan vatandaşlara müjde o 3 bankadan geldi, yüzler şimdiden gülmeye başladı.

İhtiyaçlar hiçbir zaman bitmiyor. Eğitim, sağlık, alışveriş derken bazen yapmamız gereken harcamalar bir dağ gibi birikebiliyor. Böyle zamanlarda bazı borçlanmalara gidebiliyoruz ve ihtiyacımız olan parayı aldığımız borçlarla kapatıyoruz fakat bu durum da bazen can sıkıcı bir noktaya gelebiliyor. TEB, Garanti BBVA ve Akbank; vatandaşların yardımına koşarak borcu olanların borçlarını kapatabileceği mükemmel bir fırsat sunuyor. İşte detaylar!

Garanti BBVA'dan Yüzleri Güldüren O Haber Geldi!

garanti 2-3

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Garanti BBVA, yardıma ihtiyacı olan vatandaşların yardımına koşmaya devam ediyor ve herkesi sevindiriyor. Yeni borç transfer kredisini duyuran Garanti BBVA, borçlanan vatandaşlara tam 10 bin TL tutarında kredi veriyor ve borçların kapanmasını sağlıyor. Bu kredisinde %1,91'lik bir faiz oranı talep eden Garanti BBVA, bu talebi ile yüzleri güldürmeyi başarıyor. Sunduğu fırsatlar bunlarla da sınırlı kalmayan Garanti BBVA, tam 24 aya varan vade imkanı sunuyor ve bu sayede müşterilerinin borçlarını kolay bir şekilde kapatmalarını sağlıyor.

TEB Müjdeyi Duyurdu!

teb 2-3

Uzun yıllardır birbirinden farklı kredi fırsatları ile vatandaşlara pek çok konuda farklı imkanlar sunan TEB, bu sefer de borç transfer kampanyası ile karşımıza çıkıyor ve bütün müşterilerini sevindiriyor. Borç transfer kredisi kapsamında 10 bin TL kredi veren TEB, yüksek faiz oranlarını ortadan kaldırıyor ve %1,39'luk bir faiz oranı sunarak herkesi sevindiriyor. Bunun yanında tam 24 aya varan vade imkanı sunan TEB, borç sahibi müşterilerinin de huzurlu bir şekilde borçlarını kapatabilmelerini sağlıyor.

Akbank da O Bankaların Arasına Katıldı!

AKBANK 1-1

Akbank da Garanti BBVA ve TEB gibi müşterilerinin sırtındaki yükü azaltmak için harekete geçti ve sunduğu borç transfer kredisini duyurdu. Müşterilerine tam 10 bin TL veren Akbank, bu kredisinde %1,92'lik bir faiz oranı sunuyor. Bununla yetinmeyen Akbank, 24 aya varan vade imkanıyla da görenleri sevindiriyor. Eğer siz de Akbank'ın bu büyük fırsatı olan borç transfer kampanyasından yararlanmak ya da ayrıntılı bilgi almak isterseniz hemen şimdi Akbank'ın resmi internet sitesini ziyaret edebilir, Akbank mobil uygulamasını indirebilir ya da size en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.