Bankaların kredi kullanımı konusunda başlatmış oldukları çeşitli kampanyalar, müşteriler için oldukça cazip avantajlara neden olabiliyor. 3 ay ertelemeli kredi olanağı da bu şekilde kredi müşterilerinin avantajlı bir şekilde kullanabildikleri kredi seçeneklerinden birisini oluşturuyor. 3 ay ertelemeli krediler sayesinde eğitimden sağlığa, tatilden tadilata birçok ihtiyacınız için kullanabileceğiniz ihtiyaç kredinizi önce çekip ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, geri ödemelerinize ise 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Diğer kredi seçenekleri ile kıyaslandığında daha avantajlı bir kredi seçeneği olan 3 ay ertelemeli kredi alternatifinde maksimum ödeme süresi ise 33 aydır. İşte faiz oranları bankadan bankaya değişiklik gösteren 3 ay ertelemeli kredi imkanı ve detaylar!

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Akbank'ın sunmuş olduğu 3 ay ertelemeli kredi olanağı ile Akbank müşterileri eğitim, sağlık, beyaz eşya alımı, mobilya alımı ya da evlilik masrafları gibi birçok ihtiyaçlarını karşılayabiliyor üstelik de geri ödemeye tam 3 ay sonra başlıyor. Bankanın 33 ay vadeye kadar vermiş olduğu kredi karşılığında belirlemiş olduğu faiz oranı ise yüzde 2,11. Bu faiz oranı ile bankadan çekeceğiniz örneğin 10.000 TL tutarındaki bir 3 ay ertelemeli kredi için bankaya ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 450,67 TL'dir.

Garanti BBVA 3 Ay Ertelemeli Kredi

3 ay ertelemeli kredi olanağını müşterilerine sunan bankalardan birisi de Garanti BBVA. Bankanın maksimum 33 ay vade karşılığında vermiş olduğu kredi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise yüzde 2,41. Bu faiz oranı karşılığında alacağınız örneğin 10.000 TL kredi için bankaya ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 474,34 TL iken toplamda ödeyeceğiniz meblağ ise 15.653,11 TL'dir. 

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Ekonomimizin en güçlü devlet bankalarından birisi olan Vakıfbank da, 3 ay ertelemeli krediler yoluyla müşterilerine avantajlı ödeme fırsatı sunan bankalar arasında yerini alıyor. Bankanın yüzde 1,91 faiz oranı karşılığında sunmuş olduğu kredi için maksimum ödeme süresi ise 33 aydır. Bu koşullarda bankadan çekeceğiniz örneğin 10.000 TL tutarındaki kredi için bankaya ödeyeceğiniz aylık taksit miktarı 435,25 TL iken toplamda ödenecek meblağ ise 14.362,89 TL olarak belirlenir.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Eğer siz de öncelikle ihtiyaçlarınıza odaklanıp kredinizi doğrudan doğruya ihtiyaçlarınıza yöneltip, ödemelerinize ise 3 ay sonra başlamak isterseniz mutlaka bankaların 3 ay ertelemeli kredi seçeneklerini değerlendirin.