Ev sahibi olmak isteyenler için muhteşem bir fırsat Garanti BBVA’dan. Elindeki icra işlemi başlamış olan konut, işyeri, tarla ve arsaları satışa çıkaran banka, tüm bunları piyasa koşullarından daha uygun fiyatlarla vatandaşlara sunuyor. Bu şekilde gayrimenkul ihtiyacı olan ya da gayrimenkul üzerinden yatırım yapmak isteyen kişiler satışa çıkan bu konutları oldukça uygun fiyatlarla temin edebiliyorlar. Eğer siz de yatırım amaçlı ya da barınma amaçlı bir gayrimenkul satın almak istiyorsanız piyasadan önce mutlaka Garanti BBVA’nın satışa sunduğu gayrimenkulleri incelemelisiniz. İşte detaylar…

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Hem Ev Hem Kredi

garanti bbva-1

Son zamanlarda konut ve diğer gayrimenkul fiyatlarındaki artış birçok kişinin ev alma hayallerini olumsuz etkiledi. Ancak Garanti BBVA’nın icralık olan daireleri piyasadan çok daha uygun fiyatlarla arz etmesi büyük bir boşluğu doldurdu. Türkiye’nin hemen her yerinde şubesi olan ve oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Garanti BBVA; ayrıca müşterilerine sağladığı konut kredileri ile de finansman desteği sunuyor. Kısacası piyasadan daha uygun fiyatlı konut imkanı sağlayan Garanti BBVA, bunun yanı sıra uygun faiz ve geri ödeme olanakları bulunan konut kredisi ile ev almak isteyenlere rahat bir nefes aldırıyor.

Garanti BBVA Konutlarının Sağladığı Avantajlar

konut garanti

Alacağınız konutu emlak piyasasından değil Garanti BBVA’dan temin etmeyi tercih ettiğinizde birden fazla avantaja bir arada sahip olabilirsiniz. Bu avantajların en başında ise elbette piyasanın çok altında karşılaşacağınız konut fiyatları gelir. Özellikle enflasyonist dönemlerde gittikçe yükselen konut fiyatları birçok kişinin ev alma planlarını olumsuz etkiliyor. Bu dönemlerde ayrıca emlakçı enflasyonu nedeniyle zaten yükselmiş olan emlak fiyatları daha da artan bir ivme kazanıyor. Ancak Garanti BBVA tüm bu enflasyonist baskıların dışında kalarak elinde bulunan icralık daireleri daha uygun fiyatlarla müşterilerine arz ediyor. Böylelikle de konut almak isteyenler oldukça uygun fiyatlarla konut sahibi olabiliyor. Bunun yanı sıra söz konusu gayrimenkulü emlakçıdan değil bankadan almış olduğunuz için hem emlakçı komisyonu hem de KDV ödememiş olursunuz.

Garanti BBVA Gayrimenkulleri Nasıl Satışa Sunulur?

garanti konut

Garanti BBVA gayrimenkullerin satışlarını ihale süreci ile ya da direkt teklif verme yöntemi ile gerçekleştiriyor. Satışlar aracı bir firma olan INTENGO internet sitesi üzerinden ihale usulü ile yapılıyor.