Garanti BBVA, başvuranlara 5.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans veriyor. Garanti BBVA’nın yeni faizsiz taksitli nakit avans kampanyası sayesinde tüm acil nakit ihtiyaçları için uygun geri ödeme koşullarıyla finansman sağlanabiliyor. Üstelik 7 gün 24 saat anında bankaya gitmeden 5.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans kullanılabiliyor. İşte Garanti BBVA’nın 5.000 TL faizsiz taksitli nakit avans kampanyasının detayları!

Garanti BBVA’dan 5.000 TL’ye Kadar Taksitli Nakit Avans

Garanti BBVA, dijital bankacılık altyapısını güçlendirmeye ve yaygınlaştırmaya devam ediyor. Pandemi ile birlikte artan dijital bankacılık kullanımına yönelik olara tüm bankalar gibi Garanti BBVA’dan da önemli ve avantajlı kampanyalar açıklanıyor. Açıklanan son Garanti BBVA kampanyasıyla ilk defa Garanti BBVA müşterisi olacak kişiler, müşteri olma işlemlerini şubeye gitmeden yapabiliyor.

Garanti BBVA Mobil uygulamasını cihazına indiren ve uygulamada yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulamasını kullanarak, Garantili olanlar, taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında Garanti Mobil’den ilk defa müşteri olanlar yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 5.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kullanabilmek için ise Garanti BBVA kredi kartına başvuru yapılması gerekiyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Garanti BBVA 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Garanti BBVA’dan 5.000 TL’ye kadar yapılacak taksitli nakit avans kullanımı için 15.06.2022 tarihine kadar Garanti Mobil uygulamasından müşteri olunması gerekiyor. Garanti Mobil üzerinden müşteri olan kişilerin en geç 14 gün içerisinde Garanti kredi kartına yine mobil bankacılık üzerinden başvurması gerekiyor.

Kampanya kapsamında Garanti kredi kartı başvurusu onaylanan kişiler 15.06.2022 tarihine kadar yapacağı 5.000 TL’lik taksitli nakit avans kullanımları için faiz ödemiyor. Garanti BBVA faizsiz taksitli nakit avans kampanyası çerçevesinde tüketiciler 5.000 TL’ye kadar nakit avans kullanımlarını 6 aya kadar taksitlendirebiliyor.

Garanti BBVA taksitli nakit avans kullanımı şubeye gitmeden ve başvuru onayı beklemeden 7 gün 24 saat gerçekleştirilebiliyor. Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve Garanti BBVA ATM’lerinden 7 gün 24 saat kampanya koşulları kapsamında 5.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirilebiliyor.