Baharın gelişiyle birlikte, belirli kalemdeki ürünlerin alımında da artışlar yaşanıyor. Bu çerçevede Garanti BBVA Bonus kredi kartı sistemi tarafından, kozmetik, giyim, kuyum ve çiçek gibi sektörlerde yapılan harcamalardan bonus kampanyası hazırlanmış. Kozmetik, kuyum, giyim ve çiçek sektörlerinde, yapacağınız 200 TL ve üzeri ikinci alışverişinizin her birine 20 TL olmak üzere 80 liraya kadar bonus kazanma şansınız var. Bahar kampanyasına katılabilmek için, Garanti BBVA Bireysel Bonus kredi kartlarından birine sahip olmanız gerekiyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Garanti BBVA Bahar Kampanyası Özellikleri

Baharın gelişi, belirli ürün kalemlerinde yapılan harcamaların doğal bir şekilde artmasına yol açıyor. Bu çerçevede Garanti BBVA tarafından, kredi kartı müşterilerine özel hazırlanmış 80 TL bonus avantajı sunuluyor. Artan kozmetik, giyim, kuyum ve çiçek harcamalarına özel olarak sunulan bu avantaj, 200 TL ve üzeri yapılacak ikinci alışverişe 20 TL bonus şeklinde düzenlenmiş. İkinci 200 TL ve üzeri alışverişten sonra yapılacak 200 TL ve üzeri aynı ürün kalemlerinde ki harcamalardan da toplamda 80 TL’ye kadar bonus kazanma şansınız var.

1 Mart 2022 ile 31 Mart 2022 tarihleri arasında sürecek olan kampanya, katılım gerçekleştirilerek avantajlarından faydalanabileceğiniz şekilde hazırlanmış. Kampanyaya katılım gerçekleştirmediğinizde, yaptığınız harcamalar kampanya kapsamında olsa bile bonus kazanamıyorsunuz. Aynı gün ve aynı iş yerinden yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlerden, sadece ilki kampanya kapsamında bonus kazanabiliyor.

Garanti BBVA Bonus Bahar Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Bahar kampanyasına mutlaka katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Katılım yapılmadan, alışverişlerinizden bonus kazanma şansınız bulunmuyor. Katılım sadece Bonus Flaş uygulaması aracılığıyla yapılabiliyor. Bu kampanya ve diğer tüm kampanyalara katılım işlemleri için, mutlaka telefonunuza Bonus Flaş uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamaya girdiğinizde, ilgilendiğiniz kampanyayı bularak, “ Hemen Katıl” butonunu işaretlemeniz gerekiyor.

Kampanyaya katılım gerçekleştirdikten sonra, 1 ile 31 Mart tarihleri arasında 200 TL ve üzeri ikinci alışverişinizden itibaren 20 TL bonus kazanıyorsunuz. Kazanılan bonuslar 3 Nisan ile 3 Mayıs arasında kullanılabiliyor. 3 Mayıs tarihine kadar kullanmadığınız ve kampanya yoluyla kazandığınız tüm bonuslar iade oluyor. 4 Mayıs 2022 tarihinden itibaren kazanılan bonusları kullanamıyorsunuz.