Bankacılık piyasasında dijital bankacılık hizmetleri yaygınlaşmaya devam ediyor. Bankacılık işlemlerinin neredeyse tamamını bankaya gitmeden yapabilmeye yardımcı olan dijital bankacılığa özel kampanyalar ise avantajlı hizmetlerden yararlanma imkanı getiriyor. Garanti BBVA’da mobil bankacılığa özel faizsiz taksitli nakit avans kampanyası açıkladı. Böylelikle Garanti BBVA Mobil’den müşteri olanlar tam 5.000 TL’ye kadar %0 faizli taksitli nakit avans kullanabiliyor. İşte Garanti BBVA’nın mobile özel faizsiz taksitli nakit avans kampanyasının tüm detayları!

Garanti BBVA’dan Mobile Özel %0 Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyası

2022 yılında Garanti BBVA tarafından mobil bankacılık uygulamasına özel birbirinden önemli kampanyalar düzenlenmeye devam ediyor. Yeni açıklanan kampanya kapsamında hali hazırda Garanti BBVA müşterisi olmayan ve ilk defa “Garanti BBVA Mobil” uygulamasından müşteri olanlar 5.000 TL’ye kadar yapacakları taksitli nakit avans çekimlerini %0 faizle yapabiliyor.

Garanti BBVA Mobilden Nasıl Müşteri Olunur?

Garanti BBVA, dijital bankacılık altyapısını geliştirmeye ve yaygınlaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda artık Garanti BBVA müşterisi olabilmek için bile şubeye gidilmesine gerek kalmıyor. Çevrimiçi olarak 7 gün 24 saat Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olunabiliyor. Bunun için tek yapılması gereken ise Play Store veya App Store uygulama mağazalarından “Garanti BBVA Mobil” uygulamasını cihazına indirerek, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanmaktır. Bu özellik sayesinde şubeye gitmeden ve evrak imzalamadan dakikalar içerisinde banka müşterisi olunabiliyor.

Garanti BBVA 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Koşulları

Duyurulan 5.000 TL’ye kadar limitli taksitli nakit avans kullanımını %0 faizle yapabilmek için Garanti BBVA Mobil’den müşteri olunması ve daha sonra Garanti kredi kartına başvuru yapılması gerekiyor. Müşteri olma işlemlerinin mobil uygulamadan 07.07.2022 ile 31.07.2022 tarihleri arasında yapılması gerekiyor. Bu tarihler arasında ilk defa Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra ise en geç 14 gün içerisinde kredi kartı başvurusunun yapılması gerekiyor.

Kredi kartı başvurusu onaylanan tüketiciler 31.08.2022 tarihine kadar yapacağı 5.000 TL limitli ve maksimum 6 aya kadar vadeli olan taksitli nakit avans kullanımlarında faiz ödemiyor. Bu limit ve vade sınırının üzerindeki kullanımlarda ise sabit %1.80 faiz oranı uygulanıyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!