1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Garanti BBVA kredi kartları Bonus sistemi, pek çok farklı avantajı müşterilerine yıllardır sunmaya devam eden bir yaklaşıma sahip. Kredi kartı müşteri sayısını arttırmak kapsamında Bonus sistemiyle, her müşteri profiline uygun çeşitli kampanyalar sürekli olarak hazırlanıyor. Online alışveriş oranının sürekli ve büyük oranda artıyor olması, son zamanlarda online alışverişlere yönelik yeni kampanyaların oluşturulmasına da neden oluyor. Bu çerçevede Garanti BBVA Bonus üyesi olan kredi kartlarından yapılan e-ticaret alışverişlerinde, 120 TL Bonus kazanma fırsatı sunuyor.

Garanti BBVA Online Alışverişlerde 120 TL Bonus Kampanyası Özellikleri

E-ticaret platformlarının en büyükleri ve bu alanın en yüksek Pazar payına sahip olan n11.com,  trendyol.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com e-ticaret platformlarında 500 TL ve üzeri olarak yapılan her alışverişte 30 TL Bonus kazanma şansınız bulunuyor. Alışverişlerinizde Bonus özellikli Garanti BBVA kredi kartları kullandığınızda, 30 TL Bonus elde etmeye hak kazanıyorsunuz. Yanı sıra işlemlerde Garanti Pay mobil ödeme sistemini kullandığınızda, ilave 10 TL Bonus kazanma şansınız var. Böylece 500 TL’lik bir alışverişte toplamda 40 TL Bonus kazanabiliyorsunuz.

Toplamda en fazla 4 sefer bu avantajdan faydalanabiliyor ve 120+40 TL Bonus kazanabiliyorsunuz. Kampanya 31 Mart tarihine kadar sürüyor. Bu tarihe kadar 500 TL ve üzeri her alışverişinizde, toplamda 40 TL Bonus kazanabilirsiniz. Müşteri bazında hazırlanmış olan kampanyada, her müşteri en fazla 160 TL Bonus kazanabiliyor. Trendyol’un, henüz alt yapısında Garanti Pay ödeme sistemi olmadığı için, ilave 40 TL bonusu kazanamayacağınız platform olduğunun altının çizilmesi gerekiyor. Garanti Pay aracılığıyla ilave 40 TL bonus kazanabilmek için, sadece n11, gittigidiyor ve hepsiburada e-ticaret platformlarını kullanmanız gerekiyor.

Garanti BBVA Online Alışverişte 120 TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılırım

Kampanya katılım gerçekleştirilerek avantajlarından yararlanabilen bir seçenekle sunuluyor. Dolayısıyla e-ticaret harcamalarınızdan, 120 TL’ye varan bonus kazanabilmek için, öncelikle kampanya katılımı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Katılım yapılmadan yapılmış harcamalardan bonus kazanamıyorsunuz. Katılmak için Bonus Flaş uygulamasına girmek ve “Hemen katıl” butonuna tıklamak gerekiyor. Katılım için ayrıca kredi kartınızla ilişkilendirilmiş ve bankada kayıtlı olan cep telefonunuzdan “ONLINE” şeklinde bir kısa mesajı 3340’a gönderebilirsiniz.