Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Günlük ihtiyaçlar arttığında ve bütçeniz bunlar için yeterli olmadığında bankaların ihtiyaç kredilerini değerlendirmek çoğu zaman sizin de değerlendirdiğiniz çözümlerden birisini oluşturabilir. Ancak bankalar arasındaki faiz oranları birbirlerinden farklı olduğu için bunlar arasındaki en uygun faiz oranı ve geri ödeme olanaklarını araştırmanız gerekir. Bu nedenle sizler için piyasa faiz oranları değerlendirildiğinde en uygun koşullara sahip üç bankanın şartlarını detaylandıracağız. İşte Garanti BBVA, Fibabanka ve Odeabank kredi faizleri ve kredi çekme koşulları!

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

garanti-14

Ekonomimizin en köklü ve başarılı bankalarından birisi olan Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi araçları ile de birçok tüketicisinin ihtiyaçlarına çözüm yaratıyor. Garanti BBVA, 36 aya varan geri ödeme olanakları ile eğitimden sağlığa, tatilden tadilata, evlilikten balayına birçok alanda ortaya çıkan ihtiyaçlarınız için önemli bir seçenek sunuyor. 50.000 TL’nin altındaki krediler için 36 ay, 50.000 TL’nin üzerindeki tutarlar içinse 24 ay vadelerle çekebileceğiniz krediniz için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,76.

Fibabanka

fibabanka-1   

Fibabanka ihtiyaç kredisini aylık %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle çekebilirsiniz. Kredi başvurunuzu dilerseniz size en yakın şubeden dilerseniz de mobil veya internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Telefon ile başvuru için 444 88 88 numaralı telefon numarasını kullanabilir ve dakikalar içerisinde kredinizin hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz.

Odeabank

odeabank-6

Eğitim, sağlık, tatil, evlilik, tadilat ya da herhangi başka bir ihtiyacınız için kullanabileceğiniz Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranı %2,96. 36 aya varan taksitlerle ödeyebileceğiniz ihtiyaç kredisinin kulanım şartları ise şu şekildedir:

  • 18  yaşını doldurmuş olmanız.
  • Kredi ödemelerinizin zamanında ve eksiksiz olması
  • Belgeleyebildiğiniz düzenli bir gelirinizin olması
  • İpotek göstereceğiniz herhangi bir durumda eşinizin rızasını yazılı beyanı ve onayı
  • Kimlik Belgesi (TC kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı ya da Sürücü Belgesi ya da Pasaport)
  • Başvuru sahibi adına ikametgah belgesi. Eğer ikametgah belgesi yoksa başvuru yapan kişinin oturduğu evin son 3 ayına ait bir adet doğalgaz, elektrik, telefon ya da su faturası
  • Düzenli bir gelirin olduğuna dair gelir belgesini size en yakın ilgili banka şubesine iletebilirsiniz.