Araç almak isteyen herkesin hayali gerçekleşsin diye Garanti BBVA iş başında: Düşük faiz ve uzun vadeli taşıt kredisiyle herkes araç sahibi olacak!

Zaman mekan kısıtlaması olmadan seyahat etmek herkesin hayali. Özellikle de covid 19'un tüm dünyayı etkisi altına aldığı bu dönemde, kişisel korumaya özen göstererek seyahat etmek herkes için çok önemli. Hal böyle olunca araç sahibi olanlar toplu taşımacılık kullanmayı bırakarak özel araçları ile seyahat ediyor. Aracı olmayanlar ise bir araç alma hayaliyle yaşıyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Ancak pandemi koşullarında araç fiyatları da yerinde durmuyor. Gerek sıfır gerek ikinci el araçlar günden güne daha pahalı hale geliyor. Hal böyle olunca araç sahibi olmak hayallerde kalıyor. Araç almak isteyenleri hayallerine kavuşturan ise Garanti BBVA oluyor. Garanti BBVA'nın sunduğu düşük faiz ve uzun vadeli kredi sayesinde herkes hayaline kavuşuyor.

Garanti BBVA Cebi Yormayan Taşıt Kredisi Veriyor

garanti bbva

Garanti BBVA hem sıfır hem de ikinci el araç almak isteyenler için eşi benzeri olmayan bir kredi kampanyası sunuyor. Herkesi hayallerine kavuşturan bu kredi, hem sıfır hem de ikinci el araçlar için kullanılabiliyor. 0-100.000 TL arasındaki krediler için %1,64, 10.000 TL üzerindeki krediler içinse %1,62 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleriyle, Garanti BBVA taşıt kredisi geri ödemeler esnasında da cebinizi yormuyor.

Garanti BBVA, satın almak istediğiniz sıfır km araçlarda proforma fatura değeri, ikinci el araçlarda ise kasko değeri 0-120.000 TL olan araçlar için araç bedelinin %70'i oranında ve 48 ay vade ile, 120.001-300.000 TL arasında olan araçlar için %50'si oranında ve 36 ay vade ile, 300.001-750.000 TL arasındaki araçlar için %30'u oranında ve 24 ay vade ile, 750.000 TL'nin üzerindeki araçlar içinse %20'si oranında ve 12 ay vade ile kredi kullanımına imkan tanıyor.

Her Kanaldan Başvurulabiliyor Krediniz Anında Onaylanıyor!

Garanti BBV

Her banka gibi Garanti BBVA da kredi karşılığında kullanıcıdan teminat istiyor. Bu sebeple satın alınan araca kredinin vade süresi dolana kadar ipotek koyuyor. Kredi geri ödemeleri sorunsuz tamamlandığı taktirde ise vade bitiminde araç üzerindeki ipotek kalkıyor.

Garanti BBVA'nın sunduğu sıfır veya ikinci el taşıt kredisine, en yakın Garanti BBVA şubesinden, anlaşmalı otomobil bayilerinden, bir telefon uzağınızdaki 444 OTOM (444 6866) üzerinden ya da internet bankacılığından başvurulabiliyor. Nihai fiyatlandırma ise şubelerde, tercih edilen aracın marka ve modeline göre belirleniyor.