Başedemediğiniz borçlarınızı artık dert etmeyin: ING, Garanti BBVA ve İş Bankası tüm borçlarınızı anında siliyor!

Pandemi sürecinin aşılanmadan önce yarattığı ekonomik yıkımlar ne yazık ki hala devam ediyor. Çekilen krediler ya da işsiz ve parasız geçirilen dönemde kullanılan kredi kartlarının borcu, şartlar kısmen normalleşmiş olmasına rağmen ödenemiyor, adeta çığ gibi katlanarak büyüyor.

Vatandaşın bu zor zamanlarının farkında olan bankalar, borçlulara rahat nefes aldıracak türlü kampanyalar sunuyor. Bu kampanyaların başında ise Garanti BBVA, İş Bankası ve ING tarafından sunulan borç transfer kredileri geliyor.

Garanti BBVA Borç Kapatma Kredisi

garanti 1-2

Ödeyemediğiniz borçlarınız için çözüm Garanti BBVA'dan eliyor. Garanti BBVA, müşterinin ödeme performansına göre değişiklik gösteren faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle borçlarınızı tek çatı altında toplayıp kolaylıkla ödeyebileceğiniz bir kredi fırsatı sunuyor. Bu kredi, diğer bankalardaki tüm ihtiyaç kredilerinizi kapatmak için kullanılabiliyor. Konut kredileri, taşıt kredileri ve kredi kartları, borç transferi kapsamına girmiyor. Garanti BBVA'nın borç transfer kredisi kapsamında 50 bin TL ve altındaki kredi tutarları için maksimum vade 36 ay, 50 bin TL'yi aşan kredi tutarları içinse azami vade 24 ay ile sınırlanıyor. Borç transfer kredisine tüm Garanti BBVA şubelerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında diğer bankalardaki borçlarınızı kapatmak üzere transfer ediliyor.

ING Borç Kapatma Kredisi

ING-2

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Belinizi büken kredi borçlarına bir çözüm de ING'den geliyor. ING, %1,59 ile %2,59 arasında değişiklik gösteren faiz oranlarıyla benzersiz bir kredi fırsatı sunuyor. Maksimum vade 50 bin TL ve altındaki tutarlar için 36 ay, 50 bin TL üzerindeki tutarlar içinse 24 ay olarak belirleniyor.ING borç transfer kredisi, diğer bankalara olan ihtiyaç kredilerinizi kapsıyor. Konut ve taşıt kredileri bu kapsama dahil edilmiyor. ING bankası tarafından sunulan borç transfer kredisine tüm ING şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ve mobil uygulama aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı, borçlarınızı kapatmak üzere diğer bankalara transfer ediliyor.

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi

İş Bankası-1

Ödemekte zorlandığınız kredi borçlarınız için destek veren bankalar arasında İş Bankası da yer alıyor. İş Bankası, kişiye özel olarak belirlenen faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle sizleri tüm kredi borçlarınızdan kurtarıyor. 50 bin TL ve altındaki tutarlarda maksimum vade 36 ay şeklinde belirlenirken, 50 bin TL üzeri tutarlarda bu süre 24 ay oluyor. İş Bankası borç kapatma kredisine tüm İş Bankası şubelerinden, internet ve telefon bankacılığı aracılığıyla, atmlerden ve İşcep uygulaması üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında diğer bankalardaki borçlarınızı kapatmak üzere transfer ediliyor. Size de rahat bir nefes almak kalıyor.