Kredi kullanmak, günümüzde artık oldukça normal karşılanan ve kullanılan bir durum. Hepimiz farklı zamanlarda, farklı ihtiyaçlarımız için kredi kullanımı yapabiliyoruz. Kullandığımız krediler, harcamalarımız noktasında bizi oldukça rahatlatıyor olsa da bu kredilerin geri ödeme dönemleri geldiğinde yine aynı sıkışıklıkları yaşayabiliyoruz. Garanti BBVA, ING ve TEB; vatandaşların yaşadıkları bu zorlu dönemleri gözönünde bulundurarak oldukça avantajlı fırsatlar hazırladılar. Artık geri ödeme dönemlerinde zorluk yaşamak yok. İşte ayrıntılar!

Garanti BBVA'nın Sunduğu Bu Fırsat Kaçmaz!

garanti 14

Garanti BBVA, her zaman olduğu gibi yine müşteri dostu tutumunu koruyor ve oldukça avantajlı bir fırsat sunuyor. Kredi kullanan vatandaşlar rahat rahat geri ödemelerini gerçekleştirebilsin diye 3 ay ertelemeli kredi imkanı veren Garanti BBVA, şimdiden oldukça yoğun bir talep görüyor. Garanti BBVA 3 ay ertelemeli kredi fırsatında müşterilerine tam 30 bin TL tutarında kredi veriyor. Faiz oranlarını en dibe indiren Garanti BBVA %1,76'lık faiz oranı sunuyor ve tam 36 aya varan vade imkanı veriyor.

ING Bank Sayesinde Vatandaşlar Rahata Kavuşuyor!

ING BANK FOTO

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

ING Bank, müşterilerini düşünerek, oldukça iyi bir kredi kampanyası sunuyor. Vatandaşların aldıkları kredileri öderken zorlanmalarını istemeyen ING Bank, 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuyor. Bu fırsatta tam 20 bin TL tutarına kadar kredi veren ING Bank, yüksek faiz oranlarını ortadan kaldırıyor ve %1,35'lik faiz oranıyla görenleri şoke ediyor. Piyasadaki en düşük faiz oranlarından birini sunan ING Bank, bununla da kalmıyor ve 36 aya varan vade imkanı veriyor.

TEB ile Geri Ödeme Derdinden Kurtulun!

teb 13

TEB de Garanti BBVA ve ING Bank gibi 3 ay ertelemeli kredi veren bankalardan biri. Müşterilerinin sesini duyan TEB, 3 ay ertelemeli kredi fırsatında tam 20 bin TL kredi veriyor. Bu fırsatta vatandaşlara %1,45'lik bir faiz oranı sunan TEB, yüksek faiz oranlarına savaş açıyor. Bununla birlikte 36 aya kadar vade imkanı sunan TEB, oldukça kısa bir süre olmasına rağmen büyük talep görüyor. Eğer siz de TEB'in 3 ay ertelemeli kredi fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi TEB'in resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.