Online alışverişlerin gündelik yaşamımızda giderek artan payı ve önemi, her konuda bu alana yönelik kampanyaların hazırlanmasını da tetiklemiş durumda. Garanti BBVA tarafından hazırlanan son kampanyada, 31 Mart tarihine kadar 120 TL ve ilave 40 TL olmak üzere, 160 TL bonus kazanma şansı oluşturuyor. Garanti BBVA Bonus kredi arktı sahipleri için oluşturulmuş kampanyadan, sadece bireysel kredi kartı müşterileri faydalanabiliyor. Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken şey, sadece belirlenmiş online e-ticaret platformlarından 500 TL ve üzeri alışveriş yapmak. 500 TL ve üzeri her alışverişinize 300 TL ve ilave 10 TL olmak üzere 160 TL’ye varan bonus kazanabiliyorsunuz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Garanti BBVA 120 TL’ye İlave 40 TL Bonus Kampanyası Özellikleri

Ülkemizde e-ticaret alanının yarısından fazlasını oluşturan gittigidiyor.com, n11.com, hepsiburada.com, trendyol.com, Garanti BBVA bonus kampanyasından faydalanabileceğiniz e-ticaret platformlarıdır. 31 Mart 2022 Tarihine kadar, bu platformların herhangi birinden yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde, 30 TL bonus kazanıyorsunuz. Yaptığınız alışveirşin ödemesini bonus kartın yanında GarantiPay online ödeme sistemini kullanarak yaparsanız, ilave 10 TL bonus kazanabiliyorsunuz.

Garanti BBVA’ nın yeni ödeme sistemi olan GarantiPay için yapılan tanıtım nedeniyle ilave 10 TL ödül kazanabiliyorsunuz. Ancak trendyol.com platformunda, henüz GarantiPay entegrasyonu yapılmamış durumda, GarantiPay bonusunu diğer platformlardan kazanabiliyorsunuz. Müşteri bazında hazırlanmış olan kampanyadan, bireysel bonus özellikli kredi kartı sahipleri en fazla 4 defa faydalanabiliyor. Dolayısıyla toplamda 120TL + 40 TL olmak üzere, 160 TL bonusu Mart ayı içerisinde kazanma şansınız bulunuyor.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanya katılım usulüyle faydalanabileceğiniz ödüllere sahip. Dolayısıyla katılım gerçekleştirilmeden önce yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Katılım için “Bonus Flaş” uygulamasın girmeniz ve ilgili kampanyaya katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ayrıca kredi kartınızda ve bankanızda tanımlı olan telefon numaranızdan 3340’ a “ONLINE” şeklinde bir kısa mesajda gönderebilirsiniz. Mesajı başka bir telefondan gönderdiğinizde, kampanya katılımınız gerçekleşmiyor. Kazandığınız ödüllerin yüklenmesi sırasında sorun oluşuyor ve kazandığınız bonuslar kartınıza yüklenemiyor. Bu sebeple katılım için SMS gönderme yöntemi seçen kişiler, mutlaka bankada tanımlı olan telefonunu kullanarak SMS göndermelidir.