Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Her alanda yapılan kredi kartı harcamalarında, en fazla kampanya hazırlayan sistem olan Bonus sistemiyle, çok çeşitli indirim ve ödül avantajlarından faydalanabiliyorsunuz. Garanti BBVA Bonus tarafından hazırlanan son kampanya online alışverişler için düzenlenmiş. Online alışverişleriniz sırasında Garanti BBVA kartlarını kullanarak, 120 TL’ye kadar bonus kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Yine bir Garanti BBVA ürünü olan GarantiPay ile belirli e-ticaret platformlarından yaptığınız alışverişlerde, ilave 10 TL Bonus kazanma şansınızda bulunuyor. GarantiPay aracılığıyla yapılan ödemelerden, en fazla 40 TL kazanılabiliyor. Garanti 120 TL Bonus avantajıyla birleştirildiğinde, sadece online alışveriş yaptığınız için, 160 TL ilave Bonus kazanma şansınız oluşuyor.

Garanti BBVA 120 TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Online alışverişlerde Pazar payının neredeyse tamamına yanıt veren n11.com, hepsiburada.com, trendyol.com, gittigidiyor.com e-ticaret platformlarından 400 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. Bu platformlarda yaptığınız her 400 TL ve üzeri alışverişte, 30 TL Bonus kazanabiliyorsunuz. En fazla 120 TL olarak bonus kazanılabiliyor. Bunun yanında, GarantiPay ödeme sisteminin kullanılabildiği, n11, hepsiburada ve gittigidiyor platformlarında, sistemi kullanarak ödeme yapasanız, 10 TL ilave bonus kazanabiliyorsunuz. Bu şekilde yaptığınız 4 alışverişten toplamda 40 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Dolayısıyla toplamda 120 TL bonus kazanma şansınız bulunuyor.

GarantiPay ödeme sistemi, Trendyol’da henüz geçerli değil. Kampanyay katılabilmek için iki seçenek bulunuyor. BonusFlaş kullanılarak, “Hemen katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabiliyorsunuz. Alternatif olarak, 3340’a ONLİNE yazarak gönderdiğiniz SMS sonrasında da kampanyaya katılabiliyorsunuz. Kampanyadan faydalanabilen kartlar, Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Business, Easy ve Paracard Bonus. Ayrıca BonusFlaş uygulaması kullanılarak, sadece şahıs şirketlerine ait olan ticari kartlarda kampanyadan faydalanabiliyor.

Garanti BBVA 120 TL İlave Garanti Pay 40 TL Katılım Koşulları

Gittigidiyor, n11, Hepsiburada ve Trendyol e-ticaret platformlarında Garanti BBVA bonus kartları ile yapılan 400 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL bonus kazanabilirsiniz. En fazla 4 defa ve 120 TL bonus kazanılabiliyor. Yanı sıra Trendyol hariç olmak üzere ödemelerde GarantiPay ödeme sistemi kullanıldığında, her kullanımda ilave 10 TL bonus kazanılabiliyor. Bu kampanyaya da en fazla 4 defa ve toplamda 40 TL bonus kazanabilecek şekilde katılabilirsiniz. Kampanyaya BonusFlaş uygulamasında bulunan “ Hemen Katıl” seçeneğine başvurarak ya da 3340’a ONLİNE şeklinde SMS göndererek katılabilirsiniz.