Türkiye ekonomisinin mevcut gidişatı nedeniyle çoğu kişi için birikim yapabilmek maalesef mümkün olmuyor. Genel finansal tablonun ortaya çıkardığı ekonomik durum nedeniyle oluşan acil nakit ihtiyaçları için ilk başvuru merci bankalar oluyor. Acil nakit ihtiyaçlarında bankaların sundukları cazip koşulu kredi ve yanı sıra nakit avans gibi ürünleri bulunuyor. Özellikle vatandaşın hızlı ve kolay bir şekilde bu nakit destek sağlayan ürünlerden faydalanmalarına yardımcı olmaya çalışıyor. Genel ekonomideki durum da vatandaşın bankaların sundukları bu nakit avans ve diğer banka kredi ürünlerine olan talebini arttırmaya devam ediyor.

Garanti BBVA Nakit Avans

Vatandaşın acil nakit ihtiyaçlarında en cazip ve en hızlı çözümler Garanti BBVA tarafından sunuluyor. Garanti BBVA tarafından sunulan nakit avans, tıpkı kredi kullanır gibi acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyor. Vatandaş, bankanın müşterilerine sunduğu kredi ürünlerine benzer bir sahip olan nakit avans ürününü kullanarak, acil nakit ihtiyaçlarına çözüm oluşturuyor.


Garanti BBVA’dan cazip koşullarla kullanılabilecek nakit avans ürününü kolayca alabilmek mümkün oluyor. 10 bin TL nakit avans için çok cazip işlem ücretleri yansıtılıyor. Kullanılacak 10 bin TL nakit avans için uygulanan aylık faiz oranı %1.80 olarak açıklandı. Ayrıca ek olarak nakit avans faiz tutarı üzerine %15 KKDF ve %5 BSMV uygulanıyor.


Garanti BBVA nakit avans ücretinin Garanti BBVA kanalları üzerinden yapıldığında uygulanan işlem ücreti %1 olarak açıklandı. Diğer banka ATM’leri üzerinden yapılacak başvurularda ise %3.85 + 0.57 kuruş işlem ücreti yansıtılıyor.

Garanti BBVA Nakit Avans Nasıl Alınır?

Garanti BBVA nakit avans ürününü kullanmak isteyen vatandaşlar, Garanti BBVA kanallarını kullanabiliyor. Banka ATM’si, şubeleri, telefon bankacılığı ve online bankacılık kanalları üzerinden başvuruda bulunulabiliyor. Garanti BBVA müşterilerinin nakit avans başvuruları onaylandığında, anında ilgili vadesiz TL hesaplarına aktarılıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!


Garanti BBVA nakit avans ücreti 10 bin TL olarak belirlenirken, toplam geri ödenecek tutar 11458.95 TL oluyor. Aylık taksit tutarları ise 958.91 TL oluyor. Bu oranlar nakit avans %1.80 faiz oranı ve 12 ay vade seçeneği üzerinden hesaplanıyor.