Pandemi döneminde uygulanan yasaklar ile birlikte tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dijital hizmetler oldukça popüler hale geldi. Özellikle bankacılık hizmetlerinin dijital entegrasyonu konusunda atılan adımlarla birlikte mobil ve internet bankacılığının kullanımı daha da arttı. Garanti BBVA’dan yeni gelen kampanya ile birlikte mobilden müşteri olanlara birbirinden önemli avantajlar sunuyor. Garanti BBVA Mobil kampanyası ile birlikte birbirinden önemli avantajlardan yararlanılabiliyor.

Garanti BBVA Mobil’den Bonus Hediyesi

Garanti BBVA’nın mobil bankacılık hizmetinin getirdiği kolaylıkların ve avantajların kazanılabilmesi için hemen müşteri olabilirsiniz. Garanti BBVA tarafından düzenlenen kampanya kapsamında tüm yeni müşterilerine Bonus hediye ediyor. Garanti BBVA müşterisi olmak isteyenler şubeye gitmek zorunda kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde Garanti BBVA’lı olabiliyor. Garanti BBVA Mobil uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullananlar hemen herkes kampanya koşullarından faydalanabilmektedir.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Garanti BBVA’dan 75 TL Bonus Hediyesi

Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden Garanti BBVA’lı olan herkes Bonus hediyesi kazanma şansına sahip olabiliyor. Kampanya kapsamında Garanti BBVA Mobil uygulamasında “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullananlar 15 Mart 2022 tarihi ile 15 Mayıs 2022 tarihine kadar olan süreçte müşteri olan herkes 75 TL değerinde Bonus hediyesi kazanabiliyor.

Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden Garanti BBVA’lı olduktan sonra kampanya kapsamında Evim Garantide poliçesi satın alarak, Bonus hediyesi kazanabilirsiniz. Kampanya çerçevesinde satın alacağınız her bir Evim Garantide poliçesi satın alan kişiler her seferinde 75 TL değerinde Bonus avantajından yararlanabilmektedir. Aynı müşterinin farklı açık adreslerdeki farklı konutları için birden fazla poliçe alabilmesi de mümkündür. Bu durumda satın alınan her poliçe için 75 TL değerinde Bonus hediyesi alma hakkı kazanıyor.

Kampanya kapsamında kazanılan tüm Bonus hediyeleri ilgili Garanti banka veya kredi kartına otomatik olarak yüklenmektedir. Bu kapsamda kampanyadan kazanılan tüm Bonus hediyesi bakiyelerinin en geç 15.06.2022 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmaması durumunda ise yüklenmiş Bonus hediyesi bakiyesinin tüm Bonus bayisi üye işyerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik işlemlerinizde alt limit sınırı olmadığından rahatlıkla kullanılabilmektedir.