Kurban bayramının yaklaşmasıyla birlikte, bayrama yönelik çeşitli kampanyalar ardı ardına duyuruluyor. Garanti BBVA Bankası, bu yıl özel bir kampanya hazırlamış durumda. Bankanın Uzaktan Müşteri Olma Teknolojisi adıyla sunduğu yeni hizmetle, Mobil uygulamayı kullanarak hemen Garanti BBVA müşterisi olabiliyorsunuz. Bu sistemin tanıtılması ve daha fazla kişinin mobil uygulamayı kullanması amacıyla hazırlanan kampanya, masrafsız 5.000 TL krediyi, % 0,99 gibi çok düşük bir faizle kullanmanızı da sağlıyor. Kampanya Kurban Bayramının hemen öncesi olan 7 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Bayram tatilinin uzatılacağı konusunda yapılan duyurudan sonra, tatil için gerekli ihtiyaçlarınızı karşılamanız amacıyla, bu özel kampanyadan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Garanti BBVA Masrafsız % 0,99 Faizli Kredi Kampanyası Özellikleri

Kampanyadan sadece bireysel müşteriler yararlanabiliyor. Daha önce Garanti BBVA müşterisi olanlar, kampanyadan yararlanamıyor. 7 Temmuz 2022 tarihine kadar Garanti BBVA Mobil uygulamasının cep telefonunu indirilerek, “müşteri olmak istiyorum” seçeneğinin işaretlenmesi gerekiyor. Gerekli adımları tamamladıktan sonra, mobil uygulama aracılığıyla Garanti BBVA müşterisi olan herkes, % 0,99 faizli, 12 ay vadeli 5.000 TL krediyi, masrafsız bir şekilde kullanabiliyor.

Mobil Uygulama aracılığıyla müşteri olma adımının tamamlanmasının ardından, 3 gün içerisinde kredi için başvurmanız gerekiyor. Kurban Bayramı tatilinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli kaynağı, Garanti BBVA’ nın bu özel kampanyasıyla karşılayabilirsiniz.

Garanti BBVA Masrafsız % 0,99 Faizli Özel Kredi Kampanyasından Kimler Yararlanabiliyor?

Bankanın Kurban Bayramı öncesinde 7 Temmuz tarihine kadar sürdürdüğü bu kampanyadan, sadece mobil uygulama da bulunan Temassız Müşteri Olma teknolojisini kullanarak yeni müşteri olanlar faydalanabiliyor. Bankanın hali hazırda müşterisi olanlar için, Kurban Bayramı için Geleneksel Bayram Kredisi adıyla farklı kredi kampanyaları bulunuyor. Temassız Müşteri Olma sürecini tamamlayarak yeni müşteri olan kişilerin, aynı zamanda sadece bireysel müşteri olanları kampanyadan faydalanabiliyor.

Tüzel kişilikler ve ticari müşteriler kampanyadan yararlanamıyor. Kampanyada yeni müşteri olanların, 3 gün içerisinde ve ilk başvurdukları 5.000 liralık kredi için geçerli. 5.000 TL kredi 12 ay vade ile kullanıldığında % 0,99 faiz ve diğer masraflardan muaf bir şekilde kullanılabiliyor. Daha uzun vadede kullanılan 5.000 TL kredide, kampanya kapsamında değerlendirilmiyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!