Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Gündelik hayattaki ihtiyaçlarımız gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bu ihtiyaçların farkında olan bankalar ise müşterilerine sundukları cazip imkanlarla hayat kalitemizi yukarıya çekmek için çaba gösteriyor. Bu bankalardan biri de Türkiye'nin en çok müşteriye sahip bankalarından Garanti BBVA oluyor. Eğer sizler de Garanti BBVA müşterisiyseniz anında 160 TL'ye kadar Bonus kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Garanti BBVA, müşterilerinin hepsiburada.com, gittigidiyor.com, n11.com, trendyol.com web site ve mobil uygulamalarında yapacakları 400 TL ve üzeri her harcamaya 30 TL, toplamda 120 TL, GarantiPay ile 40 TL, toplamda 160 TL Bonus hediye edeceğini açıkladı.

Bakalım kampanyanın detayları nelermiş?

Garanti BBVA'dan 160 TL Bonus Kazanma Şansı!

Gündelik hayatın akışında e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmak, Koronavirüs ile birlikte hayatımıza iyice entegre olmaya başladı. Kıyafet alışverişlerinden mutfak masraflarına kadar pek çok ihtiyaçlarımızı artık çeşitli e-ticaret platformları üzerinden ya da uygulamalar aracılığı ile karşılamaya başladık. Bu durumların arttığı gören bankalar ise bu siteler ile işbirliği yaparak müşterilerin yüzünü güldürmeye başladı.

Garanti BBVA, 3 Ocak 2022 ile 31 Ocak 2022 tarihleri arasında hepsiburada.com, gittigidiyor.com, n11.com, trendyol.com web site ve mobil uygulamalarında yapılan 400 TL ve üzeri her harcamaya 30 TL, toplamda 120 TL, GarantiPay ile 40 TL, toplamda 160 TL Bonus hediye edeceğini açıkladı. Garanti BBVA kartlarından; Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy sahipleri toplamda 160 TL'ye kadar bonus kazanma şansına sahip.

Garanti BBVA'dan 160 TL Kazanmak İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Bu kampanyadan sadece Garanti BBVA müşterilerinin yararlanabildiğini söylememiz gerekiyor. Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayın ya da ONLINE yazıp 3340’a SMS gönderin. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 5,99 TL’ye katılabilir. İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayın ya da EVET ONLINE yazıp bir boşluk bırakarak kart son 6 hane ile 3340’a SMS gönderin.