Modern bankacılık hizmetleri ve dönem dönem yapmış olduğu kampanyalar ile müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutan Garanti BBVA, şimdi de mobil üzerinden yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Mobil üzerinden Garanti Bankası müşterisi olan kişiler için düzenlenen bu kampanya ile harcadıkça kazanabilirsiniz. Bugüne kadar bu şekilde birçok kampanya düzenleyen banka, kimi zaman kredi, kimi zaman kredi kartı ve kimi zaman da başka bankacılık faaliyetlerine ilişkin yeni kampanyalarla gündemde kalmayı başarıyor. Son olarak düzenlemiş olduğu kampanyada ise Mobil üzerinden Garanti Bankası müşterisi olan kişiler için. Siz de telefonunuza Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirin ve siz de 1000 TL harcamanıza 1000 TL bonus kazanın. İşte detaylar!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Hem Harcayın Hem Bonus Kazanın!

Artık Garanti BBVA ailesine katılmak çok kolay! Bunun için şubeye bile gitmeden olduğunu yerden başvurunuzu yapabilir ve üstelik harika fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil’den herhangi bir şekilde şubeye gitmeden bankanın müşterisi olarak bireysel kredi kartı başvurusu yapmanızın ardından eğer başvurunuz onaylanırsa kampanyaya katışmış sayılırsınız. Böylelikle kampanya kazanımınız olarak 1000 TL tutarındaki harcamanıza 1000 TL bonus kazanabilirsiniz. Hatta 10.000 TL'ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Dair Detaylar

Garanti Bankası'nın son yapmış olduğu kampanya kapsamında 1-28 Şubat tarihleri arasında telefonunuza Garanti Mobil uygulamasını indirerek Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olmanız halinde kampanyaya ilk adımı atmış olacaksınız. Bu şekilde yapmış olduğunuz Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularınız onaylanır onaylanmaz ilgili kartlarınızla 20 Mart’a kadar tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri ilk harcamanız için 1000 TL bonus kazanabilirsiniz. Ancak kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularınızın mutlaka Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekir. Kampanyaya dahi olan kartlar Garanti Bonus’lar, Money Bonus başvuruları iken Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Ayrıca ek kartlar ve personel kartları da kampanya kapsamında dahil değildir. Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz bonusları ise 25 Mart – 25 Nisan 2023 tarihleri arasında kullanabilirsiniz. Bonuslarınız en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenir ve kullanmadığınız takdirde 26 Nisan 2023 tarihinde geri alınır.