1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Dönem dönem yapmış olduğu kampanyalarla müşterilerinin kalbini kazanan Garanti BBVA, şimdi de Mobil uygulama üzerinden Garanti müşterisi olan kişiler için müthiş bir fırsat sunuyor. Buna göre Mobil uygulama üzerinden Garanti Bankası müşterisi olacak olan kişiler için 10.000 TL’ye varan % 0 faizli ve masrafsız Taksitli Nakit Avans imkanı veriliyor. İşte detaylar!

Mobille Garanti'ye Gelen Kazanıyor

Artık Garanti BBVA müşterisi olmak çok kolay. Herhangi bir şekilde banka şubesine gitmeye gerek kalmadan telefonunuza yükleyeceğiniz mobil uygulama üzerinden Garanti müşterisi olabileceğinizi biliyor muydunuz? Hem de Garantili olurken aynı zamanda da bu yolla bireysel kredi kartı başvurusu yaptığınız takdirde başvurunuz onaylanır onaylanmaz 10.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans olanağından yararlanabilirsiniz. Üstelik 6 ay taksitle. Ancak kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle daha önceden Garanti Bankası müşterisi olmamak ve Mobil uygulama üzerinden Garantili olmak gerekiyor.

Kampanyaya Dair Diğer Detaylar

Garanti BBVA'nın başlatmış olduğu 10.000 TL faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans kampanyasından yararlanmak için öncelikle Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımını gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu adımı ilerledikten sonra ilk kez Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlayan müşteriler kredi kartı başvuruları onaylanır onaylanmaz kampanyadan faydalanabilir. Kampanya 1 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olup, kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin mutlaka Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekiyor. Yani eğer süreç şubeden tamamlanacak olursa kampanyadan yararlanma imkanı ortadan kalkacak. Bu nedenle Garanti müşterisi olmak için sürecin mutlaka uzaktan müşteri olma yöntemi yani mobil yöntemle gerçekleşmesi gerekir. Diğer yandan kampanya yalnızca Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak olan kredi kartı başvuruları için geçerli olur. Ayrıca kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra gerçekleştirilir. Taksitli Nakit Avans kampanyasından yararlanabilmek için kredi kartı şifresinin belirlenmesi ve bir de kartın kullanıma açık olması gerekir. Şifresi belirlenmemiş ya da daha kullanıma açılmamış kartlar bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanya kapsamında maksimum 10.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. Bu koşullar dışındaki çekimlerde güncel nakit avans faizi uygulanır. Son olarak kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir.