Online alışverişler, salgın dönemi içerisinde ve sonrasında sürekli rekor kırmaya devam ediyor. Online olarak sunulan hizmetlerin sunduğu kolaylıklar ve avantajlar, sürekli daha geniş kitleler tarafından kullanılmasını sağlıyor. Bankalar, bu alışverişlerden daha fazla pay alabilme konusunda birbirleriyle sürekli rekabet içerisindeler. Tüketicilere büyük avantajlar sağlayan bu kampanyalardan bir yenisini Garanti BBVA 4 Kasım itibariyle başlattı.

4 Kasım ile 30 Kasım 2022 tarihleri arasında şubeye gitmeden, mobil müşteri olma teknolojisiyle yeni müşteri olan herkes, ülkemizin en büyük alışveriş platformlarından olan hepsiburada’ dan hediye çeki kazanma şansı yakalıyor. Ziynet eşyası, altın ve dijital ürünler haricinde olmak üzere, tüm kategorilerde geçerli olan hediye çekini kazanabilmek için, 30 Kasıma kadar Garanti BBVA müşteri olmanız gerekiyor.

Garanti BBVA Hepsiburada Hediye Çeki Kampanyası

Hazırlanan kampanyayla 5 kişi 20.000 TL, 10 kişi 10.000 TL ve 50 kişi 5.000 TL hepsiburada hediye çeki kazanıyor. Kazananların belirlenmesi için yapılacak olan çekiliş 27 Kasım tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecek. Kampanyadan çekiliş hakkı kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey, uzaktan müşteri olma teknolojisini kullanarak, Garanti BBVA müşterisi olmanız. Bu şekilde müşteri olan herkes, otomatik olarak çekilişe katılım hakkı kazanıyor, dolayısıyla başka bir işlem yapmanız gerekmiyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Mobil uygulamayı cep telefonunuza indirerek, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden Garanti BBVA müşterisi olabiliyorsunuz. Müşteri olma sürecinde gerekli olan NFC sisteminin telefonunuzda bulunması gerektiğini unutmayın.

Kampanyaya Kimler Katılabiliyor?

Daha önce Garanti BBVA müşterisi olmayan, kampanya bitiş tarihi itibariyle, Garanti BBVA bankası ile hukuki süreç yaşamayan ve 18 yaşının altında olmayan her yeni banka müşterisi kampanyaya katılabiliyor. Katılım için telefonunuza Garanti Mobil uygulamasını indirmeniz ve “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Sonrasında yönlendirmeleri takip ederek, birkaç dakikalık bir işlem sonucunda müşteri olabiliyorsunuz. Sürecin sonunda hem bankanın müşterisi olabiliyor ve hem de çekiliş için katılma hakkı kazanıyorsunuz.

Çekiliş sonucunda kazanan talihliler, hepsiburada alış veriş platformunun ziynet eşyası, altın ve dijital ürünler haricindeki tüm kategorilerinde hediye çeklerini kullanabiliyor. Toplamda 65 kişiye, 5 kişiye 20.000 TL, 10 kişiye 10.000 TL ve 50 kişiye 5.000 TL olmak üzere hediye çeki kazanma şansı sunuluyor.