Siz alışveriş yaparken tüm ihtiyaçlarınızı sepetinize eklemenize yardımcı olan bir kredi var. Garanti BBVA Alışveriş Kredisi ile özgürce hareket edin.

Alışveriş esnasında herhangi bir sınırlama yaşamadan ve ihtiyaçlarınızı ertelemeden anında kullanabileceğiniz krediniz Garanti BBVA’dan. Garanti BBVA Alışveriş Kredisi sayesinde dilerseniz mağazadan dilerseniz de internetten alışverişinizi yapabilirsiniz. Siz de alışveriş kredinizi kullanarak anlaşmalı firmalardan rahatça sepetinizi doldurmak istiyorsanız bu kredi tam size göre. İşte detaylar!

Alışveriş Kredisi Nedir?

GARANTİ 1-1

Bilindiği gibi özellikle kredi kartları için geçerli olan taksit sınırlama mevzuatının ardından birçok tüketici alıveriş yaparken sıkıntı yaşamaya başladı. Fiyatları çok yüksek olan özellikle beyaz eşya, elektronik eşya, cep telefonu ya da tablet gibi ürünleri nakit alma imkanı bulunmayan birçok kişinin bu ihtiyaçlarını karşılayabilmesi içinse Garanti BBVA harika bir çözüm geliştirdi. Üstelik de uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanları sayesinde ihtiyaçlarınıza rahatlıkla sahip olabilir, hayallerinizdeki ürünlere ertelemeden, ihtiyacınız olduğu anda erişebilirsiniz.      

Evrak Yok Kefil Yok

Garanti BBVA’nın finansal araçlarından birisi olan alışveriş kredisi aracı sayesinde, anlaşmalı firmalardan satın alacağınız akıllı telefon, tablet gibi cihazlar başta olmak üzere her türlü ürüne ihtiyacınız olduğu anda ulaşabilirsiniz. 750 TL ile 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde kısacık bir süre içerisinde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve almak istediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz. Üstelik de uygun faiz oranları ve 36 aya varan taksit imkânı ile.

İşten Ayrılan Kişilerin İmdadına İŞKUR Koşuyor, 10 Ay Boyunca Aylık 3500 TL Ödeme Alacaksınız... İşten Ayrılan Kişilerin İmdadına İŞKUR Koşuyor, 10 Ay Boyunca Aylık 3500 TL Ödeme Alacaksınız...

Öncelikli Olan Sizin İhtiyaçlarınız

GARANTİ 2

Kredi kartı taksitlendirmelerinde yapılan söz konusu sınırlama ve düzenlemeler nedeniyle siz de bazı ihtiyaçlarınızı ertelemek durumunda kaldıysanız artık daha fazla ertelemenize gerek yok. Garanti BBVA alışveriş kredisi ile özelikle akıllı telefon veya laptop gibi elektronik cihazlar başta olmak üzere gündelik yaşamda ve iş yaşantınızda her an gereksinim duyduğumuz bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Her bütçeye  uygun kredi çözümleri sunan kredi ile sadece birkaç kolay adımla peşin ödeme zorunluluğunuzu ortadan kaldırabilir ve kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik de herhangi bir şekilde bankaya gitmeye gerek bile olmadan. Ve Garanti BBVA’nın alışveriş kredisi kullandırabileceği anlaşmalı firmalar hangileri diye sorarsanız işte sizin için Garanti BBVA anlaşmalı firmalar:

  • Genpa
  • Gittigidiyor
  • Hepsiburada
  • Carrefoursa
  • n11
  • Mediamarkt 
  • General Mobile
  • Samsung
  •  Vatan Bilgisayar